Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skanes

Oblast
Typ střediska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skanes, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
8 690 Kč
Hotelový pokoj
9 890 Kč
Hotelový pokoj
11 961 Kč
Hotelový pokoj
13 790 Kč
Hotelový pokoj
18 646 Kč

Letovisko Skanes

Skanes není ani tak letovisko, jako spíše název oblasti, kde jsou vystavěné hotelové komplexy u letoviska Monastir. Pro dovolenou je Skanes celkém hezká oblast, učitě při pobytu zde nevynechejte návštěvu městečka Monastir nebo nedalekého letoviska Sousse.

Pláže ve Skanes

Pláže v oblasti Skanes jsou dlouhé, oblast má asi 10 kilometrů a široká písečná pláž s postupným vstupem do vody se táhne po celé její délce. Pláž je většinou lemována palmami a zelení.

Tipy na hotel ve středisku Skanes

Ruspina

Hotel Ruspina, ležící v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží této lokality, nabízí kvalitní služby pro všechny kategorie klientů.

1.

Club Sunshine Rosa Rivage

7 km od letiště v Monastiru, 9 km od centra Monastiru, 12 km od Sousse a 40 km od letiště Enfidha.

2.

Kuriat Palace

Hotel Kuriat Palace se nachází přímo u pláže v hotelové zóně Monastir Skanes, v zahradě palem a jasmínů. Od letiště v Monastiru je vzdálen jen 1 km, od centra Monastiru asi 7 km. Kuriat Palace je jednoduchý hotel vyšší kategorie, za výborné ceny. Hezké prostředí v zahradě, přímo u písčité pláže, s jednoduchým bufetem. Výborná příležitost pro ty, kdo chtějí cestovat po Tunisku a objevovat jeho krásy, trávit čas na pláži či u bazénu sluněním a přitom ušetřit. Skvělá volba pro méně náročné klienty.

3.

Vime Helya

Příjemný hotel Vime Helya leží přímo na písečné pláži uprostřed krásné zahrady v oblasti Skanes Monastir. Hotel je ideální pro dvojice a rodiny s dětmi. Poloha: 150 km od letiště v Tunisu, 13 km od Sousse, 8 km od Monastiru. Možnost dopravy do Sousse či do Monastiru vlakem, autobusem či taxíkem. Hotel s příjemnou atmosférou je vhodný pro středně náročné klienty, avšak hlavně pro rodiny s dětmi. Hotel Vime Helya nabízí množství možností využití volného času jak aktivním tak pasivním způsobem

4.

Thalassa Village Skanes

Hotel Thalassa Village Skanes

5.

Houda Skanes

Hotel Houda Skanes s původním názvem Skanes Palace International je umístěn přímo na krásné pláži uprostřed zahrady ibišků a oleandrů s venkovním bazénem a brouzdalištěm pro děti. Leží v oblasti Monastir-Skanes, cca 5 km od centra Monastiru, kam je možnost dopravy autobusem, taxi či vlakem. Hotel Houda Skanes doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou ve velmi kvalitním hotelu přímo na pláži.

6.