Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skanes

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skanes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
8 890 Kč
Hotelový pokoj
10 780 Kč
Hotelový pokoj
10 990 Kč
Hotelový pokoj
12 990 Kč
Hotelový pokoj
17 791 Kč

Letovisko Skanes

Skanes není ani tak letovisko, jako spíše název oblasti, kde jsou vystavěné hotelové komplexy u letoviska Monastir. Pro dovolenou je Skanes celkém hezká oblast, učitě při pobytu zde nevynechejte návštěvu městečka Monastir nebo nedalekého letoviska Sousse.

Pláže ve Skanes

Pláže v oblasti Skanes jsou dlouhé, oblast má asi 10 kilometrů a široká písečná pláž s postupným vstupem do vody se táhne po celé její délce. Pláž je většinou lemována palmami a zelení.

Tipy na hotel v letovisku Skanes

Thalassa Village Skanes

Hotel Thalassa Village Skanes

1.

Sahara Beach

Hotelový komplex přímo u písčité, skládající se ze tří navzájem propojených budov (hlavní budova má 7 pater), se nachází v oblasti Monastir - Skanes. Hotel je vzdálen 4 km od letiště v Monastiru, 8 km od centra města Monastir a 12 km od Sousse. Nedaleko od hotelu Sahara Beach je zastávka místní autobusové dopravy, která zabezpečuje levné a rychlé spojení do Sousse i do Monastiru.

2.

Houda Skanes

Hotel Houda Skanes s původním názvem Skanes Palace International je umístěn přímo na krásné pláži uprostřed zahrady ibišků a oleandrů s venkovním bazénem a brouzdalištěm pro děti. Leží v oblasti Monastir-Skanes, cca 5 km od centra Monastiru, kam je možnost dopravy autobusem, taxi či vlakem. Hotel Houda Skanes doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou ve velmi kvalitním hotelu přímo na pláži.

3.

Saadia

Hotel Saadia se nachází v oblasti Monastir - Skanes, 350 m od písečné pláže, kam se dostanete každých 15 minut zdarma hotelovým trasferem, 1,5 km od golfového hřiště, 8 km od letiště v Monastiru, 9 km od centra Monastiru, 12 km od centra Sousse, 150 km od letiště v Tunisu. Hotel Saadia doporučujeme předevšim rodinnám s dětmi nebo pro klienty, kteří vyhledávají rodinnou atmostéru.

4.

Eden Club

Moderní, v roce 2009 zrekonstruovaný hotelový komplex Eden Club, je situován přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, uprostřed krásné palmové zahrady. Nachází se v části Monastir - Skanes, zhruba 10 km od center měst Sousse a Monastiru, letiště v Monastiru je vzdáleno 4 km. Ve vzdálenosti 5 km od hotelu je golfové hřiště. nejbližší nákupní možnosti jsou buď přímo v hotelu nebo asi 550 m od hotelu, kde se nachází obchodní centrum a restaurace. Autobusová zastávka, ze které je zajištěno pravidelné spojení s okolními městy, je v dosahu 150 m od hotelu. Hotel Eden Club doporučujeme především párům a rodinám s dětmi a sportovně založeným klientům. Uspokojí také i aktivní hráče golfu.

5.

Club Sunshine Rosa Rivage

7 km od letiště v Monastiru, 9 km od centra Monastiru, 12 km od Sousse a 40 km od letiště Enfidha.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---