Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yasmine Hammamet

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yasmine Hammamet, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
8 490 Kč
Hotelový pokoj
9 890 Kč
Hotelový pokoj
10 790 Kč
Hotelový pokoj
11 390 Kč
Hotelový pokoj
11 790 Kč
Hotelový pokoj
15 280 Kč
Hotelový pokoj
19 082 Kč

Letovisko Yasmine Hammamet

Hammamet Yasmine, aneb také jasmínový Hammamet, je úplně nové luxusné letovisko postavené 5 kilometrů jihovýchodně od původního města a letoviska Hammamet.

Hammamet Yasmine se rozkládá u velmi dlouhé a široké písečné pláže, která se táhne v délce 40 kilometrů od Hammamet dolů směrem na jih k městu a letoviskou Sousse.

Prakticky veškeré hotelové komplexy zde nabízejí luxusní ubytování s kompletním vybavením včetně obchodů, bazénů, fitness, kadeřnictví či konferenčních center. Pokud tedy nebudete chtít, nemusíte komplex vůbec opustit. Krásné pláže i zahrady se spoustou zeleně a bazény vám pro vaši dovolenou poskytnou vše potřebné.

Zhruba uprostřed oblasti je postavený velký přístav pro soukromé lodě a jachty. Vzhledem k všudypřítomnému luxusu se zde občas zahlédnou velmi zajímavé lodě i zajímaví lidé. Dokonce zde trávil dovolenou i tuniský prezident Zine El Abidine Ben Ali.

Pláže a zábava

Yasmine Hammamet je sice úplně nový, ale snažili se ho postavit ve starém stylu. Najdete zde tedy například i funkční medinu s trhy, kavárnami a obchůdky. Pokud se rádi procházíte, nejste v Hammametu odkázáni jen a pouze na pláž, ale mají zde dokonce i skoro dva kilometry dlouhou promenádu s čilým životem – jsou zde kluby,  obchody, zábava …  V Yasmine Hammamet se určitě nudit nebudete. Jinak je zde i velké zábavní středisko / vodní park. Jmenuje se  Carthage Land a níže je z tohtoo parku video. Jinak přímý odkaz na stránky střediska je Carthage Land Hammamet Yasmine. Vstupné bývá okolo 20 TND.

Vzdálené okolí

Pokud by Vás Yasmine Hammamet přeci jen přestal bavit, můžete se vydat do starého původního Hammametu. Cesta trvá necelých 10 minut Využít můžete místní dopravy a zapůjčeného auta či skútru. Mezi další zajímavá místa v okolí pak patří například Kairouan (Al-Qayrawān), město Tunis, město Sidi Bou Said, Kartágo, město Sousse (Sūsah), letovisko Monastir (Al-Munastīr) nebo letovisko Nabeul.

Yasmine Hammamet není moc dobrým místem pro případ, že se chcete v rámci nějakého výletu podívat na Saharu. Ta je odsud dost daleko a případné výlety jsou díky tomu časově náročné i drahé. Plánujete li Saharu, zvolte raději ostrov Djerba.

Fotky a videa

Níže se můžete podívat na kombinaci fotek a videa z celé oblasti včetně pláže i centra

Video

A video ze zábavního parku Carthage Land

Video

Tipy na hotel v letovisku Yasmine Hammamet

Almaz

Hotel Almaz se nachází v turistické zóně Yasmine Hammamet, ve vzdálenosti přibližně 250 m od písečné pláže, od které je oddělen dvěma místními komunikacemi. V blízkosti hotelu se nachází největší zábavní park v Tunisku – Karthago Land, druhý největší turistický přístav a množství obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Letiště v Tunisu je vzdáleno asi 70 km, letiště v Monastiru cca 95 km. Vkusně a příjemně zařízený hotelový komplex, který díky svojí vhodné poloze nabízí možnost strávit příjemné chvíle v nedalekém zábavním parku nebo při romantických procházkách. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a na své si přijdou i milovníci golfu.

1.

Zodiac

Hotel Zodiac se nachází v turistické zóně Yasmine Hammamet, cca 350 m od pěkné písečné pláže, kterou od hotelu odděluje pobřežní komunikace s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti hotelu se nachází obchůdky, bary a restaurace cca 50 m, medina a největší zábavní park v Tunisku – Karthago Land, jachtařský přístav v Yasmine Hammamet je vzdálen cca 1,5 km. Na letiště v Tunisu je to cca 70 km, na letiště v Monastiru cca 95 km a v Enfidhě cca 40 km.

2.

Solarus Imperial Park Hammamet

Hotel Solarus Imperial Park Hammamet s přátelskou atmosférou se nachází cca 1000 m od centra Yasmine Hammamet. Nejbližší nákupní možnosti, kavárny, restaurace a bary jsou cca 500 m od hotelu. Vzdálenost na letiště v Enfidhě je cca 40 km, v Tunisu cca 70 km a v Monastiru cca 100 km.

3.

Diar Lemdina

Hotel Diar Lemdina se nachází v turistické zóně Yasmine, cca 10 km od centra Hammametu a cca 90 km od letiště v Monastiru, 300 m od písečné pláže . V okolí hotelu jsou bohaté možnosti zábavy a nakupování. Golfové hřiště se nachází cca 11 km od hotelu.

4.

El Mouradi Hammamet

Hotelový komplex El Mouradi Hammamet se nachází přímo na krásné písečné pláži v letovisku Hammamet -Yasmine, 9 km od centra samotného Hammametu. Nedaleko hotelu leží zábavní park Carthage Land jehož návštěvu si určitě nenechte ujít. Kdo je milovníkem jízdy na kolečkových bruslích nebo na skateboardu může také navštívit místní dráhu Tunisia's first skating ring která je vybudovaná cca 500 m od hotelu. Místní golfová hřiště Yasmine Golf a Citrus Golf jsou mezi klientelou hotelů v Hammametu velmi oblíbená. Mezi hotelem a pláží vede místní komunikace.

5.

Bahia Beach

Hotel Bahia Beach leží na okraji prázdninového letoviska Yasmine Hammamet. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 200 m od hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště v Enfidhě je cca 40 km, letiště v Monastiru cca 100 km a v Tunisu cca 70 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---