Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yasmine Hammamet

Oblast
Typ střediska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yasmine Hammamet, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
9 990 Kč
Hotelový pokoj
11 525 Kč
Hotelový pokoj
11 961 Kč
Hotelový pokoj
16 990 Kč
Hotelový pokoj
21 376 Kč

Letovisko Yasmine Hammamet

Hammamet Yasmine, aneb také jasmínový Hammamet, je úplně nové luxusné letovisko postavené 5 kilometrů jihovýchodně od původního města a letoviska Hammamet.

Hammamet Yasmine se rozkládá u velmi dlouhé a široké písečné pláže, která se táhne v délce 40 kilometrů od Hammamet dolů směrem na jih k městu a letoviskou Sousse.

Prakticky veškeré hotelové komplexy zde nabízejí luxusní ubytování s kompletním vybavením včetně obchodů, bazénů, fitness, kadeřnictví či konferenčních center. Pokud tedy nebudete chtít, nemusíte komplex vůbec opustit. Krásné pláže i zahrady se spoustou zeleně a bazény vám pro vaši dovolenou poskytnou vše potřebné.

Zhruba uprostřed oblasti je postavený velký přístav pro soukromé lodě a jachty. Vzhledem k všudypřítomnému luxusu se zde občas zahlédnou velmi zajímavé lodě i zajímaví lidé. Dokonce zde trávil dovolenou i tuniský prezident Zine El Abidine Ben Ali.

Pláže a zábava

Yasmine Hammamet je sice úplně nový, ale snažili se ho postavit ve starém stylu. Najdete zde tedy například i funkční medinu s trhy, kavárnami a obchůdky. Pokud se rádi procházíte, nejste v Hammametu odkázáni jen a pouze na pláž, ale mají zde dokonce i skoro dva kilometry dlouhou promenádu s čilým životem – jsou zde kluby,  obchody, zábava …  V Yasmine Hammamet se určitě nudit nebudete. Jinak je zde i velké zábavní středisko / vodní park. Jmenuje se  Carthage Land a níže je z tohtoo parku video. Jinak přímý odkaz na stránky střediska je Carthage Land Hammamet Yasmine. Vstupné bývá okolo 20 TND.

Vzdálené okolí

Pokud by Vás Yasmine Hammamet přeci jen přestal bavit, můžete se vydat do starého původního Hammametu. Cesta trvá necelých 10 minut Využít můžete místní dopravy a zapůjčeného auta či skútru. Mezi další zajímavá místa v okolí pak patří například Kairouan (Al-Qayrawān), město Tunis, město Sidi Bou Said, Kartágo, město Sousse (Sūsah), letovisko Monastir (Al-Munastīr) nebo letovisko Nabeul.

Yasmine Hammamet není moc dobrým místem pro případ, že se chcete v rámci nějakého výletu podívat na Saharu. Ta je odsud dost daleko a případné výlety jsou díky tomu časově náročné i drahé. Plánujete li Saharu, zvolte raději ostrov Djerba.

Fotky a videa

Níže se můžete podívat na kombinaci fotek a videa z celé oblasti včetně pláže i centra

Video

A video ze zábavního parku Carthage Land

Video

Tipy na hotel ve středisku Yasmine Hammamet

Sandra Club

Hotel Sandra Club leží cca 300m od písečné pláže, 500 m od centra Hammamet – Yasmine, 10 km od centra Hammametu, 70 km od letiště v Tunisu a 85 km od letiště v Monastiru.Příjemný hotel střední kategorie doporučujeme mladším klientům a pro rodiny s dětmi, které ocení bezprostřední blízkost velkého zábavního parku „Carthage Land“. Oblíbený hotel s bezbariérovým přístupem je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.

1.

El Mouradi El Menzah

Velmi příjemný hotel hotelového řetězce El Mouradi, El Mouradi El Menzah, se nachází v centru oblasti Hammamet - Yasmine, v příjemné zelené zahradě u dlouhé písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací s pobřežní kolonádou. Hotel El Mouradi El Menzah nabízí prožití kvalitní dovolené a je vhodný pro náročné klienty a rodiny s dětmi. Vzdálenost od centra Hammametu je 10 km, od letiště v Tunisu 80km a 90km od letiště v Monastiru.

2.

Olf Las Palmas

Hotelový komplex Olf Las Palmas v maurském stylu se nachází v centru turistické oblasti Hammamet Yasmine, nedaleko pláže. Doporučujeme ho pro dvojice a rodiny s dětmi. 70 km od hlavního města Tunisu, 80 km od Monastiru, v blízkosti 2 golfová hřiště "Yasmine" a "Citrus".

3.

Imperial Park

Velmi příjemný hotel Imperial Park je situován v části Hammamet Yasmine. Nachází se přibližně 400 metrů od písčité pláže, která je od hotelu oddělena pouze místní klidnou komunikací a na kterou se dostanete příjemnou krátkou procházkou. Hotel je umístěn v krásné zahradě, která je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Nedaleko hotelu se nachází nedávno vybudovaná Medina (obchodní centrum) se spoustou obchodů, kaváren a atrakcí s vyžitím zejména pro děti. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi a pro milovníky vodních radovánek. Hotel doporučujeme pro klienty všech věkových kategorií.

4.

Medina Solaria & Thalasso

Luxusní hotel se nachází v blízkosti centra Yasmine Hammamet; nedaleko krásné písečné pláže. Celodenní aktivity; tuniská pohostinnost a skvělé thalasso centrum dělá z hotelu místo na strávení nezapomenutelné dovolené. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

5.

El Mouradi Hammamet

Hotelový komplex El Mouradi Hammamet se nachází přímo na krásné písečné pláži v letovisku Hammamet -Yasmine, 9 km od centra samotného Hammametu. Nedaleko hotelu leží zábavní park Carthage Land jehož návštěvu si určitě nenechte ujít. Kdo je milovníkem jízdy na kolečkových bruslích nebo na skateboardu může také navštívit místní dráhu Tunisia's first skating ring která je vybudovaná cca 500 m od hotelu. Místní golfová hřiště Yasmine Golf a Citrus Golf jsou mezi klientelou hotelů v Hammametu velmi oblíbená. Mezi hotelem a pláží vede místní komunikace.

6.