Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Almaz

Hotel Almaz se nachází v turistické zóně Yasmine Hammamet, ve vzdálenosti přibližně 250 m od písečné pláže, od které je oddělen dvěma místními komunikacemi. V blízkosti hotelu se nachází největší zábavní park v Tunisku – Karthago Land, druhý největší turistický přístav a množství obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Letiště v Tunisu je vzdáleno asi 70 km, letiště v Monastiru cca 95 km. Vkusně a příjemně zařízený hotelový komplex, který díky svojí vhodné poloze nabízí možnost strávit příjemné chvíle v nedalekém zábavním parku nebo při romantických procházkách. Hotel Almaz je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a na své si přijdou i milovníci golfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Almaz, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Almaz

Hotel Almaz se nachází v turistické zóně Yasmine Hammamet, ve vzdálenosti přibližně 250 m od písečné pláže, od které je oddělen dvěma místními komunikacemi. V blízkosti hotelu se nachází největší zábavní park v Tunisku – Karthago Land, druhý největší turistický přístav a množství obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Letiště v Tunisu je vzdáleno asi 70 km, letiště v Monastiru cca 95 km. Vkusně a příjemně zařízený hotelový komplex, který díky svojí vhodné poloze nabízí možnost strávit příjemné chvíle v nedalekém zábavním parku nebo při romantických procházkách. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a na své si přijdou i milovníci golfu.

Vybavení hotelu Almaz

Hotel Almaz svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, televizní místnost, bufetovou restauraci, restauraci à la carte, americký bar, maurskou kavárnu, internetový koutek a obchod se suvenýry. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Dětem je určeno dětské hřiště.

Ubytování

Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů). K vybavení patří SAT–TV, telefon, minilednička, bezpečnostní schránka (za poplatek) a balkon nebo terasa. Na recepci je možné po předchozí rezervaci zajistit dětskou postýlku zdarma.

Strava

dle CK. Almaz nabízí stravování v programu All inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Součástí je lehké občerstvení během dne, káva, čaj a zákusky a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v neomezeném množství.

Služby

Hotel Almaz pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma je k dispozici stolní tenis a tenis bez osvětlení, za poplatek se nabízí elektronické hry, tenis s osvětlením, turecké lázně, sauna, fitness, masáže a kulečník. Golfové hřiště Citrus se nachází cca 3 km od hotelu. Lehátka a slunečníky u bazénu se poskytují zdarma, matrace za poplatek. 

Pláž

Písečná pláž s barovým servisem se nachází ve vzdálenost asi 250 od hotelu Almaz. Lehátka a slunečníky se poskytují zdarma. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.