Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Omar Khayam

Hotel Club Omar Khayam je jeden z nejoblíbenějších hotelů, známý pro svou krásnou a rozlehlou pláž, bohaté animační programy, živou atmosféru, dobrou kuchyni a pohodlné ubytování, bude vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme zvláště rodinám s dětmi, které kromě tobogánů jistě ocení i působení českého animátora v dětském klubu. Hotel s výbornou polohou v centru hotelové zóny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Omar Khayam, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Omar Khayam

Hotel Club Omar Khayam se nachází přímo u rozlehlé písčité pláže, v centru severní hammametské hotelové zóny, kde v délce několika kilometrů najdete mnoho obchůdků, kaváren, restaurací. Cca 300 m od hotelu je vlaková i autobusová zastávka pro směr do Hammametu (6 km) a do Nabeulu (6 km). Komplex hotelu Khayam zahrnuje i sousední hotel Dar Khayam, přičemž hosté mohou využívat aktivit, bazénů a sportovišť obou hotelů. Od letiště v Monastiru je vzdálen cca 90 km, doba transferu min. 1,5 hod.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a místností s bezpečnostními schránkami, hlavní bar a společenská místnost s pódiem k pořádání animací, hlavní restaurace, terasa s venkovním bazénem a snack barem, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážová restaurace/bar/discobar, rozlehlá soukromá pláž s centrem vodních sportů, aquapark s tobogány a bazénem (v provozu 10.00–18.00 hod.), amfiteátr pro pořádání animačních programů, centrum balneoterapie s krytým bazénem a fitness, maurská kavárna, kadeřnictví, směnárna, obchod se suvenýry, telefonní automaty.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře s nápoji v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně v hlavním baru, odpolední občerstvení (16.00–18.00 hod.) a večerní občerstvení (22.00–24.00 hod.) v baru u bazénu či u tobogánů (např. pizza, těstoviny, pečivo, sendviče, hranolky), v baru u pláže (10.00–17.00 hod., nealkoholické nápoje – minerální voda, soda a limonády), možnost večeře a´la carte (tuniské či italské speciality) 1× za pobyt – rezervace předem na recepci. Místní nealkoholické nápoje (teplé a studené) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, likéry, gin, vodka, pastis, whisky, aperitiv) v hlavním baru (18.00–24.00 hod.), v baru u bazénu (10.00–19.00 hod.), v baru u tobogánu (10.00–18.00 hod.). Nápoje v barech (kromě hlavního baru) jsou podávány v plastových kelímcích. Denní a večerní animační programy, tenis (3 tenisové kurty, 1 hod./den, rezervace nutná), fitness, šipky, stolní tenis, minigolf, petanque, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, minifotbal a volejbal na pláži, šlapadlo, kajak, windsurfing, katamarán (zapůjčení sportovního náčiní – rakety, hole, míčky, oproti vratné kauci), lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky (bez výměny), dětský klub a dětské hřiště.

Služby

telefon, trezor na recepci, internet, hrací automaty, biliár, služby v balneocetru (turecké lázně, sauna, masáže, estetická péče, hydromasáže, jacuzzi), maurská kavárna (nápoje a vodní dýmka), kadeřnictví, butik, motorizované vodní sporty na pláži, projížďky na koních, motorizované čtyřkolky, pronájem ledničky a fénu na vlasy, matrace na lehátka u bazénu a na pláži, dovozové alkoholické nápoje, džus z čerstvého ovoce, nápoje v disco baru.

Ubytování v hotelu Club Omar Khayam

celkem 360 pokojů v několika dvoupatrových blocích (bez výtahu) se dělí na následující typy: standardní 2lůžk. pokoj s palandou (pro 2 dospělé osoby a 2 děti) – pouze v přízemí, rodinný 2lůžk. pokoj s možností ubytovat 3 dospělé a 1 dítě nebo 4 dospělé osoby (bez nároku na speciální dětskou cenu) – bez možnosti výhledu na moře. Výhled na moře je za příplatek a možný jen u standardních pokojů. Všechny typy pokojů jsou pohodlně zařízeny a vybaveny balkonem či terasou, koupelnou s WC, individuální klimatizací, telefonem a SAT/TV. Možný je pronájem ledničky (cca 5 TND/den) a fénu na vlasy (cca 3 TND/den) – na vyžádání na recepci.

Pro děti

dětský bazén, tobogány, dětský klub (pro děti 4–12 let) a dětské hřiště. V době letních prázdnin bude v hotelu působit český dětský animátor v rámci oblíbeného klubu pro děti – Firáček.

Doporučení

Hotel Club Omar Khayam je jeden z nejoblíbenějších hotelů, známý pro svou krásnou a rozlehlou pláž, bohaté animační programy, živou atmosféru, dobrou kuchyni a pohodlné ubytování, bude vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme zvláště rodinám s dětmi, které kromě tobogánů jistě ocení i působení českého animátora v dětském klubu. Hotel Club Omar Khayam s výbornou polohou v centru hotelové zóny.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Hammametu cca 6 km - Nákupní možnosti, restaurace, kavárny jsou v areálu hotelu - Letiště Enfidha cca 60 km - Letiště Monastir cca 117 km -...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 29. 8. 2018 skvělá dovolená doporučuji všem

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.