Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diar Lemdina

Hotel Diar Lemdina se nachází v turistickém centru Yasmine, které nabízí množství zábavy a nákupních možností. Čtyřhvězdičkový hotel Diar Lemdina disponuje vkusně zařízenými pokoji s příjemnou výbavou a je zde možnost i ubytování celých rodin s dětmi. Hotel doporučujeme klientům, kteří touží strávit dovolenou v blízkosti pláže, ale i nedaleko centra s dalšími možnostmi vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diar Lemdina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Diar Lemdina

Hotel Diar Lemdina se nachází v turistické zóně Yasmine, cca 10 km od centra Hammametu a cca 90 km od letiště v Monastiru, 300 m od písečné pláže . V okolí hotelu jsou bohaté možnosti zábavy a nakupování. Golfové hřiště se nachází cca 11 km od hotelu.

Ubytování v Diar Lemdina

Vkusně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, internetem (za poplatek), minibarem a trezorem. Maximální obsazenost dva dospělí. Junior Suite (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti) na vyžádání.

Vybavení

Hotel má pro své klienty k dispozici vstupní halu s recepcí, směnárnu v recepci, hlavní restauraci, a la carte restauraci, lobby bar, bar na pláži, hlavní bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky, lehátka a osušky zdarma), krytý bazén, SPA centrum (za poplatek), posilovnu, lukostřelbu, stolní tenis, šipky a čistírnu (za poplatek).

Doporučení

Tento luxusní a architektonicky velmi zajímavý hotel kombinující tradiční arabský styl s moderním vybavením je díky své poloze výbornou volbou pro ty, kteří chtějí trávit svou dovolenou u moře a zároveň být v dosahu zábavy a bohatých nákupních možností.

Pláž

Krásná, široká pláž s jemným pískem se nachází cca 300 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

Dle CK. Služby all insluvie zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídani, občerstvení během dne formou snacku, neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 10:00 do 22:00 h

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti a kavárny v těsné blízkosti hotelu - Park Carthageland cca 500 m - Letiště Enfidha cca 42 km - Letiště Monastir cca 97 km...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.