Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Méditerranée Thalasso golf

Rodinný hotel se standartně vybavenými pokoji, nacházející se v rozlehlé zahradě je vhodný především pro méně náročné klienty a to jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Hotel Méditerranée Thalasso golf se nachází 3 km od centra Hammametu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Méditerranée Thalasso golf, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Méditerranée Thalasso golf

Tento rodinný dvoupodlažní hotel leží v rozlehlé zahradě a je vhodný pro dvojice a rodiny s dětmi. Poloha: 65 km od letiště v Tunisu, 40 km od letiště Enfidha, 3 km od centra Hammametu, 10 km od Nabeulu, 10 km od golfového hřiště.

Vybavení hotelu Méditerranée Thalasso golf

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, WiFi připojení na internet, bar, vnitřní a venkovní bazén sa sladkovodní i mořskou vodou. Zdarma: tenis, minigolf, stolní tenis, volejbal, lukostřelba, aerobic, vodní gamnastika, vodní šlapadla, jízda na kajaku a v kánoi, animační programy. Za poplatek: sauna, fitness, herní místnost, thalasoterapie. Pro děti: dětské animační programy, miniklub, brouzdaliště.

Pokoje

Standardně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkónem. Pronájem bezpečnostních schránek na recepci.

Pláž a plážový servis

Hotel leží přímo u písečné pláže, plážový servis na pláži i u bazénu zdarma..

Stravování

Dle CK. All inclusive:

Snídaně, oběd a večeře, 16:00 - 17:00 drobné odpolední občerstvení, nealkoholické nápoje místní výroby (voda, džusy, káva, čaj). Alkoholické nápoje místní výroby (pivo a víno) jsou podávány pouze k obědu a večeři. Fresh juice je za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.