Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Telemaque Beach & Spa

Hotel Telemaque Beach & Spa se nachází v zahradě, 6 km od města Midoun, 11 km od Houmt Souk a 20 km od letište. Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex klubového charakteru složený z centrální budovy a bungalovů se rozkládá na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Djerba.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Telemaque Beach & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Telemaque Beach & Spa

Hotel Telemaque Beach & Spa se nachází v zahradě, 6 km od města Midoun, 11 km od Houmt Souk a 20 km od letište.

Vybavení hotelu Telemaque Beach & Spa

Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex klubového charakteru složený z centrální budovy a bungalovů se rozkládá na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Djerba. Hostům je k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar, bar na pláži, barbecue, maurská kavárna, několik obchodů, TV místnost, amfiteátr, diskotéka, balneoterapie, kadeřnictví, internetový koutek, půjčovna aut a kol.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním soc. zařízením, telefonem, klimatizací, TV se sat. příjmem, balkónem nebo terasou. Za poplatek (WIFI připojení, lednička a trezor). Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž a plážový servis

Hotel Telemaque Beach & Spa leží přímo u široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a Fitness

Venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, miniklub, diskotéka, fitness centrum, sauna, lázně, masáže, stolní tenis, tenis, petanque, animační programy pro děti a dospělé, aerobic, gymnastika, fotbal, volejbal, basketbal, vodní pólo, vodní sporty na pláži, minigolf.

Stravování

dle CK, All inclusive a zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů,  10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby včetně koktejlů, Občerstvení během dne: - 10:00 - 12:30 pozdní snídaně, - 14:30 - 16:00 pizza, - 16:00 - 18:00 pizza, dorty, ovoce, dále tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), lukostřelba, petanque, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, basketbal, fotbal, animační programy pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum města Midoun cca 5 km - Obchůdek v blízkosti hotelu, další nákupní možnosti v Midounu - Restaurace a kavárny cca 1 km - Letiště Djerba cca 20...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.