Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skanes

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skanes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Skanes

Skanes není ani tak letovisko, jako spíše název oblasti, kde jsou vystavěné hotelové komplexy u letoviska Monastir. Pro dovolenou je Skanes celkém hezká oblast, učitě při pobytu zde nevynechejte návštěvu městečka Monastir nebo nedalekého letoviska Sousse.

Pláže ve Skanes

Pláže v oblasti Skanes jsou dlouhé, oblast má asi 10 kilometrů a široká písečná pláž s postupným vstupem do vody se táhne po celé její délce. Pláž je většinou lemována palmami a zelení.

Tipy na hotel v letovisku Skanes

Royal Thalassa od 12 290 Kč se všemi poplatky

Hotel Royal Thalassa se nachází v krásných zahradách přímo u písčité pláže oblasti Skanes. Resort se nachází jen 1 km od mezinárodního letiště, 6 km od města Monastir, 16 km od Sousse. 3 km of golfového hřiště Palm Links a 5 km od hřiště Flamengo. Hotel Royal Thalassa byl vybudován v roce 1999 a poslední renovaci dokončil v roce 2008.

1.

Houda Golf Skanes Monastir & Aquapark od 9 990 Kč se všemi poplatky

Centrum Monastiru cca 15 km od hotelu Houda Golf Skanes Monastir & Aquapark - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny cca 100 m - Golfové hřiště Golf Palm Links přímo u hotelu - Letiště Enfidha cca 60 km - Letiště Monastir cca 7 km - Letiště Tunis cca 160 km

2.

Kuriat Palace od 17 743 Kč se všemi poplatky

Hotel Kuriat Palace se nachází přímo u pláže v hotelové zóně Monastir Skanes, v zahradě palem a jasmínů. Od letiště v Monastiru je vzdálen jen 1 km, od centra Monastiru asi 7 km. Kuriat Palace je jednoduchý hotel vyšší kategorie, za výborné ceny. Hezké prostředí v zahradě, přímo u písčité pláže, s jednoduchým bufetem. Výborná příležitost pro ty, kdo chtějí cestovat po Tunisku a objevovat jeho krásy, trávit čas na pláži či u bazénu sluněním a přitom ušetřit. Skvělá volba pro méně náročné klienty.

3.

Tropicana od 9 790 Kč se všemi poplatky

Hotel Tropicana s prázdninovou atmosférou leží v klidné části letoviska Skanes Monastir. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 600 m od hotelu. Vzdálenost od letiště v Enfidhě je cca 45 km, v Monastiru cca 3 km a letiště v Tunisu cca 175 km.

4.

Monastir Resort & Aquapark od 10 190 Kč se všemi poplatky

Městečko Sousse cca 5 km od hotelu Monastir Resort & Aquapark - Restaurace, kavárny, bary a obchůdky cca 5 km - Letiště Enfidha cca 70 km - Letiště Monastir cca 6 km - Letiště Tunis cca 162 km

5.

One Resort Jockey & Aquapark od 11 390 Kč se všemi poplatky

Centrum města Monastir cca 7 km - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny cca 2 km od hotelu One Resort Jockey & Aquapark - Golf Palm Links cca 6 km, Flamingo Golf Course cca 11 km - Letiště Enfidha cca 62 km - Letiště Monastir cca 3 km - Letiště Tunis cca 165 km

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---