Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Best Reisen

Stručný popis CK BEST REISEN CZ

V České republice působí Best Reisen v oblasti cestovního ruchu již osmnáctou sezónu a za tu dobu si svou seriózností a profesionalitou získala přední místo mezi českými touroperátory. Prostřednictvím CK BEST REISEN CZ splní dovolená prožitá v Tunisku ,Egyptě či Turecku  Vaše očekávání. Z tuniských letovisek máte u CK BEST REISEN možnost si vybrat mezi letovisky Hammamet, Sousse, Monastir, Mahdia a Port El Kantaoui.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK BEST REISEN CZ

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK BEST REISEN CZ zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK BEST REISEN CZ.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK BEST REISEN CZ jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost