Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK you travel

Stručný popis CK you travel

CK you travel je novou cestovní kanceláří, specializovanou na letecké pobytové zájezdy do Tuniska, které patří k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací ve Středomoří. CK you travel je také majitelem rozsáhlého hotelového komplexu v Hammametu, oblíbeného rezortu Club Hotel El Bousten. Kromě Hammametu najdete v nabídce CK you travel také letoviska Monastir, Sousse a ostrov Djerba.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK you travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK you travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK you travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK you travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost