Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 3. 7. - 14. 7. 2020
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Praha
Stravování All inclusive
Ubytování Hotelový pokoj
12 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Pokoj pro 2 osoby 32 890 Kč
Pokoj pro 2 osoby - výhled na moře 36 880 Kč
Pokoj pro 1 osobu 36 880 Kč
Dospělá osoba na 1. přistýlce 23 990 Kč
Příplatek za výhled na moře, 1. dítě mladší do 6 let 0 Kč
Příplatek za přistýlku pro 1. dítě starší do 12 let 10 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 3 990 Kč
1. dítě starší do 12 let za letenku na přistýlce 7 990 Kč
Příplatek za výhled na moře, 1. dítě starší do 12 let 1 990 Kč
Příplatek za výhled na moře 3 990 Kč
.Dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji 32 890 Kč
Infant bez nároku na místo v letadle, lůžko a stravu 1 290 Kč
1. dítě mladší do 6 let za letenku na přistýlce 7 990 Kč
Cestovní pojištění do 24 dní včetně pojištění stornopoplatků - dospělý 599 Kč
Cestovní pojištění do 24 dní včetně rizikových sportů 990 Kč
$Rozšířené cestovní pojištění do 24 dní včetně pojištění stornopoplatků - dospělý 690 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.