Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK ReadyGo

Stručný popis CK ReadyGo

CK ReadyGo je cestovní kancelář specializovaná na letecké zájezdy do Středomoří. Mezi nejoblíbenější cíle v této oblasti patří Řecko, Turecko, Egypt, Tunisko a Kypr. Z řecký ostrovů CK ReadyGo nabízí Rhodos a Krétu, z tureckých letovisek Alanyi, Side a Manavgat.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK ReadyGo

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK ReadyGo zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK ReadyGo.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK ReadyGo jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost