Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sidi Mahrez

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sidi Mahrez, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Sidi Mahrez

Sidi Mahrez není samostatné letovisko, ale spíše jen místo na severovýchodě ostrova Djerba, které se u každé cestovky jmenuje jinak (občas hoi nazývají i Midoun - letovisko). Jedná se o oblast s velkými hotelovými komplexy, které poskytují veškerý myslitelný komfort. Vybavení mimo hotelové komplexy není nic moc, ale když si přečtete jejich popis nebo navštívíte, zjistíte, že stejně nic víc nepotřebujete – je zde vše.

Pláže

Pláže u Sidi Mahrez jsou dlouhé a široké, je zde jemný písek a moře je velmi čisté. Hotely nechávají pláže čistit, nabízí zde lehátka i slunečníky, najdete zde pestrou nabídku vodních sportů i další zábavy.

Co v Sidi Mahrez

Pokud Vás přestane bavit nabídka Vašeho hotelu i koupání, můžete se zajet podívat do některé z blízkých vesniček či měst. Do hlavního města Houmpt Souk je to jen kousek, ještě blíže je město Midoun (asi 5 kilometrů). Směrem na východ, asi 3 kilometry, je pak krokodýlí farma. Pokud se pak chcete vydat dále, můžete zkusit vesnici Guellala, která je známá hrnčířskými výrobky. Dobře zde funguje hromadná doprava, hotely často půjčují skútry i auta. Djerba je malá, pokud se rozhodnete pro nějaký výlet, je to všude kousek.

Tipy na hotel v letovisku Sidi Mahrez

Seabel Rym Beach

Hotelový komplex Seabel Rym Beach se nachází v rozlehlé palmové zahradě, přímo u pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Do městečka Midoun je to cca 6 km, do hlavního města ostrova Houmt Souk cca 15 km a na letiště cca 25 km.

1.

Sprinclub Djerba Golf & Spa

Velmi pěkný hotelový komplex Sprinclub Djerba Golf & Spa se nachází v zahradě přímo u pláže s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu). Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, bary jsou cca 2 km od hotelu. Do centra Midoun je to cca 6 km, do hlavního města ostrova Houmt Souk je to cca 22 km a na letiště cca 30 km.

2.

Club Djerba Les Dunes

Hotel Club Djerba Les Dunes leží na klidném místě prázdninového letoviska Sidi Mahrez, cca 4 km od centra Midoun. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu, restaurace a bary cca 500 m. Vzdálenost od letiště cca 15 km.

3.

Sun Club Djerba od 10 990 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex Sun Club Djerbao rozloze 10 hektarů sestává z několika budov oblkopených velkou rozkvetlou zahradou a leží v bezprostřední blízkosti známé písčité pláže Sidi Mehrez. Pláž od hotelu odděluje pouze nefrekventovaná komunikace. Hotel Sun Club Djerbase nachází přibližně 8 km od městečka Midoun v blízkosti kasina. Letiště je vzdáleno 20 km, nákupní možnosti 300 m.

4.

Palais Des Iles

Hotel Palais Des Iles je situován na klidném místě v oblasti Sidi Mahrez v bezprostřední písečné pláže s pozvolným vstupem do moře  Nejbližší obchůdky jsou vzdáleny zhruba 200 m, restaurace se nachází asi 500 m od hotelu. Letiště leží ve vzdálenosti 25 km.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---