Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aghir

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aghir, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Aghir

Letovisko Aghir leží na ostrově Djerba na jeho jihovýchodním pobřeží. I když, říci o Aghiru že je to letovisko, je trochu nadsazené. Jedná se vlastně o tři kilometry dlouhý pobřežní pás, na kterém je několik hotelových komplexů. Ale je pravda, že komplexy jsou plně vybavené a najdete zde úplně vše, co pro svoji dovolenou a odpočinek potřebujete.

Vybavení Letoviska

V letovisku Aghir, respektive v hotelových komplexech, najdete obvykle vše. Od butiků a kadeřnictví až po zlatnictví. A pokud byste přeci jen zatoužili poznat Djerbu a okolí Aghiru trochu více, je zde i půjčovna skútrů a aut (přesně Vám poradí na recepci Vašeho hotelu). Djerba má kolem dokola asi 100 kilometrů a pár zajímavostí na ní je, takže i ten výlet by z Aghir šel realizovat.  A malá odbočka - je to trochu s podivem, ale v letovisku Aghir najdete i autokemp.

Co v Aghiru?

Vzhledem k charakteru ostrova Djerba není pobyt v letovisku Aghir ideální pro ty, co chtějí jezdit na větší výlety a poznávat památky a historii Tunisu. Ti, kdo plánují strávit dovolenou lenošením mezi bazény, hezkou pláží a zelení zavlažovaných trávníků, si Aghir určitě užijí. I když, pár výjimek zde je. Vzhledem k poloze na jihu Tuniska je Djerba ideální v případech, kdy se chystáte na výlet na Saharu nebo do pouštních oblastí. A další tipy na výlety mohou být například Krokodýlí farma kousek od letoviska Midoun, nebo Ostrov plameňáků, na který se můžete dostat i v rámci výletu na "pirátských lodích". Také byste si neměli nechat ujít trhy a prohlídku města Houmt Souk.

Pláže

Pláže u letoviska Aghir jsou hezké. Jsou dlouhé a široké a místy jsou přerušeny ostrůvky palem a zelení, případně jsopu zde přírodní kamenné předěly, které velkou pláž opticky rozdělují na několik menších. Na plážích je kompletní vybavení lehátek, slunečníků, vodních sportů …

A jedna malá ukázka toho, ze zde lze zažít. Průběžně jsou zde vidět pláže a okolí z ptačí perspektivy.

Video

Tipy na hotel v letovisku Aghir

Eldorador Aladin

Hotel Eldorador Aladin s rozlehlou zahradou se nachází přímo u písečné pláže Seguia (mořské dno je místy kamenité) s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 4 km od hotelu. Do centra hlavního města ostrova Houmt Souk je to cca 20 km, na letiště cca 30 km a do městečka Midoun cca 6 km.

1.

Club Riu Palm Azur

Luxusní klubový hotel CLUB RIU PALM AZUR splňující vysoké požadavky kvality řetězce hotelů „RIU“. Doporučujeme náročným klientům, kteří ocení vysokou úroveň všech služeb, rodinám a dětmi, kteří ocení klubové aktivity i novomanželům na svatební cestě. Hotel se nachází v severní části ostrova Djerba – oblast Aghir, 20 km od města Houmt Soukh. Hotelový komplex Club Riu Palm Azur je vystavěný na nádherné pláži Středozemního moře. Celkově se rozkládá na ploše 35000 km čtverečných.

2.

Hari Club Beach Resort od 10 590 Kč se všemi poplatky

Hotel Hari Club Resort se nachází v palmové zahradě o rozloze 6 hektarů přímo u písčité pláže. Je vzdálen cca 30 km od letiště Djerba a cca 8 km od centra města Midoun.

3.

Framissima Golf Beach Club

Hotel inspirovaný místní architekturou svým hostům nabízí halu s recepcí a směnárnou, čtyři restaurace, tři bary, kavárnu, obchůdky se suvenýry, minimarket, společenskou místnost, kadeřnictví a diskotéku. V areálu hotelu je venkovní (s oddělenou částí pro děti) a krytý bazén. Lehátka, slunečníky zdarma. Ofi ciální kategorie hotelu je 3*.

4.

Laico Djerba

Hotel Laico Djerba s poklidnou atmosférou, v palmové zahradě, leží cca cca 8 km od Midounu se širokou nabídkou kaváren, restaurací, barů a obchůdků. Letiště je cca 35 km od hotelu.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---