Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marhaba Royal Salem

Hotelový areál Marhaba Royal Salem se nachází ve známém turistickém centru Sousse, které patří mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. Hotel leží cca 3 km od jachetního přístavu Port El Kantaoui a centrum Sousse je vzdáleno cca 4 km. Samotný areál se nachází v rozlehlé zahradě, která nabízí příjemné prožití dovolené. Nejbližší nákupní možnosti, kavárny, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště Monastir je vzdálené 25 kilometrů, letiště Enfidha 40 kilometrů. Hotelový komplex Marhaba Royal Salem, který je vhodný pro mladé páry a rodiny s dětmi, se skládá z několika budov v rozlehlé zahradě plné palem a eukalyptů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marhaba Royal Salem, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marhaba Royal Salem

Hotelový areál Marhaba Royal Salem se nachází ve známém turistickém centru Sousse, které patří mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. Hotel leží cca 3 km od jachetního přístavu Port El Kantaoui a centrum Sousse je vzdáleno cca 4 km. Samotný areál se nachází v rozlehlé zahradě, která nabízí příjemné prožití dovolené. Nejbližší nákupní možnosti, kavárny, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště Monastir je vzdálené 25 kilometrů, letiště Enfidha 40 kilometrů.  Hotelový komplex Marhaba Royal Salem, který je vhodný pro mladé páry a rodiny s dětmi, se skládá z několika budov v rozlehlé zahradě plné palem a eukalyptů.

Vybavení hotelu Marhaba Royal Salem

V hotelovém komplexu Marhaba Royal Salem se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou. Klienti mohou využít několik restaurací, k dispozici je snack bar a kavárna. V areálu jsou 4 venkovní bazény, dětský bazén a krytý bazén.

Ubytování

Ubytování je nabízené ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Na pokojích je vlastní sociální zařízení, TV a klimatizace. Součástí každého pokoje je balkon.

Strava

dle CK. Program ALL INCLUSIVE nabízí snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Během dne je připravováno lehké občerstvení a jsou podávány nealkoholické a místní alkoholické  nápoje.

Sport a zábava

V areálu hotelu Marhaba Royal Salem jsou venkovní bazény, u kterého jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Bazény jsou společné se sesterským hotelem Marhaba Salem. Za poplatek si mohou klienti zahrát tenis, navštívit fitness, saunu nebo masáže. V hotelovém komplexu se také nachází internetová kavárna.

Pláž

Hotel Marhaba Royal Salem leží přímo na písečné pláži, na které jsou slunečníky a lehátka zdarma. Je zde také široká nabídka vodních sportů.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Poloha- Centrum města Sousse cca 3 km - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny cca 100 m - Letiště Enfidha cca 41 km - Letiště Tunis cca 145 km -...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.