Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sahara Beach

Hotelový komplex přímo u písčité, skládající se ze tří navzájem propojených budov (hlavní budova má 7 pater), se nachází v oblasti Monastir - Skanes. Hotel je vzdálen 4 km od letiště v Monastiru, 8 km od centra města Monastir a 12 km od Sousse. Nedaleko od hotelu Sahara Beach je zastávka místní autobusové dopravy, která zabezpečuje levné a rychlé spojení do Sousse i do Monastiru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sahara Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sahara Beach

Hotelový komplex přímo u písčité, skládající se ze tří navzájem propojených budov (hlavní budova má 7 pater), se nachází v oblasti Monastir - Skanes. Hotel je vzdálen 4 km od letiště v Monastiru, 8 km od centra města Monastir a 12 km od Sousse. Nedaleko od hotelu Sahara Beach je zastávka místní autobusové dopravy, která zabezpečuje levné a rychlé spojení do Sousse i do Monastiru.

Vybavení

hostům je k dispozici recepce, směnárna, velká zahrada (22.000 m2) s novým aquaparkem s bazény, tobogány a skluzavkami, s dalšími 3 bazény a 2 dětskými bazény, 1 vnitřní bazén (vyhřívaný a plně v provozu v zimních měsících), jacuzzi, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, matrace na lehátka na pláži a u bazénu, centrum zdraví a krásy (masáže a lékař za poplatek), několik barů (animační bary Dougga a Skanes, bar Asfar, snack bar u pláže La Brise, pianobar Syrte, bar u bazénu Caravelle, snack bary Le 51, La Creperie a Telegraphe), hlavní restaurace, pizzerie, snack bar, maurská kavárna, TV místnost, internet a WiFi, velké množství sportovních aktivit (aerobik, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, šipky, lekce tance, fotbal, gymnastika, vodní aerobik, stolní tenis, volejbal, vodní pólo) a zajímavé denní a večerní animační programy, kajak a plachtění – v rámci all inclusive zdarma 1 hodina na osobu a den, tenis. Prostory hotelu Sahara Beach jsou přístupny tělesně postiženým hostům (výtahy, rampy), hotel taktéž disponuje 20 pokoji upravenými pro vozíčkáře.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů v hlavní restauraci, 12.00–18.00 hod., občerstvení ve snack baru – pizza, sendviče, hamburgery, hot dogy, palačinky, hranolky, neomezená konzumace z bohatého výběru nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v různých barech po celém areálu od 10.00–24.00 hod., fotbal, basketbal, volejbal, gymnastika, aerobik, lekce tance, plážový volejbal, tenis (1 hod. na os. denně), stolní tenis, luko­střelba, minigolf, vodní pólo, kajak nebo plachtění (1 hod. na os. denně). All inclusive nezahrnuje konzumaci v maurské kavárně, snack baru "Le 51", nočním klubu a pizzerii "El Campo".

Služby

trezor, masáže a lékařská služba v centru zdraví a krásy, pronájem automobilů, motorek a skútrů, obchody a kadeřnictví, fotograf, knihovna, butik, internetový koutek a WiFi, vodní sporty na pláži – jízda na banánu, vodní lyže, parasailing, šlapadla, vodní sporty na pláži, lekce tenisu, kulečník, jízda na koních.

Ubytování v hotelu Sahara Beach

celkem 1042 pokojů (dvoulůžkových nebo pokojů s jednou přistýlkou) se nachází ve 3 navzájem propojených budovách, hlavní budova má 7 pater (s 12 výtahy). Moderně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny klimatizací, telefonem, balkonem, většina pokojů má výhled na moře. K dispozici jsou také samostatné dvoulůžkové pokoje mezi sebou propojené dveřmi - propojené pokoje, pohodlné ubytování pro velké rodiny (nelze uplatnit speciální dětskou cenu, ale cenu mimořádně výhodnou). Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Hotel je vhodný pro handicapované – k dispozici je 20 speciál­ních pokojů (na vyžádání).

Pro děti

aquapark, dětské hřiště, miniklub pro děti 4–8 let, maxiklub pro děti 9–12 let, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židle v restauraci, speciální dětská menu.

Doporučení

Výborně fungující komplex Sahara Beach je určen především pro milovníky sportů všeho druhu a zábavy. Hotel Sahara Beach je vhodný k aktivně prožité dovolené a vřele doporučujeme rodinám s dětmi, kdy hotel nabízí pohodlné ubytování v propojených pokojích se speciální cenou pro děti. Novinkou a velkou atrakcí je od minulého roku fungující aquapark s tobogány a skluzavkami. Sahara Beach ještě nikdy žádného ze svých dětských a dospělých hostů nezklamal.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v zahradě v oblasti Skanes, 8 km od města Monastir a 12 km od města Sousse.VybaveníHotel se skládá ze tří vzájemně propojených budov. Je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.