Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Adventura

CK Adventura o sobě říká

Adventuru jsme založili v roce 1990, patří tedy mezi nejdéle působící cestovní kanceláře na českém trhu. Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitních poznávacích zájezdů a aktivních programů v přírodě. Autobusové zájezdy do evropských zemí brzy doplnila široká nabídka originálních leteckých zájezdů do celého světa, a to prevážně formou menších skupin s českým průvodcem. Vedle toho jsme připravovali i programy pro zahraniční turisty a později jsme rozvinuli také programy cíleně zaměřené na firemní klientelu jak českou, tak zahraniční. Dnes Adventura s. r. o. provozuje kromě cestovní kanceláře s širokou nabídkou zájezdů pro individuální zákazníky také středisko zakázkových programů se čtyřmi specializacemi a jednu dceřinou firmu: cestovní kancelář China Tours, zaměřenou na poznávací zájezdy do Asie.

Ve své nabídce má také zajímavý poznávací silvestrovský zájezd do Tuniska.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Adventura

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Adventura zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Adventura.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Adventura jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost