CK Alexandria

Odhadovaná doba čtení: 3 min.

Základní informace o CK Alexandria

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993. Alexandra Pavlova. Za téměř 20 let na českém trhu se z CK Alexandria stala jedna z největších cestovních kanceláří s nabídkou zájezdů nejen do Tuniska, ale také do Bulharska a Řecka a Turecka. Kompletní nabídka viz odkaz níže.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od cestovní kanceláře Alexandria

přes tyto stránky získáte speciální slevu až ve výši 3% z ceny zájezdu nebo jiný bonus. Nárok na slevy od cestovní kanceláíře Alexandria zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alexandria.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce.

Napsat, jaký zájezd od CK Alexandria jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Cestvní kancelář Alexandria dále o sobě říká:

Do konce r. 1993 byly v naší nabídce výhradně autobusové zájezdy, od roku 1994 se pak soustředíme hlavně na zájezdy letecké. Charterové lety zajišťujeme ve spolupráci s leteckými společnostmi Travel servis, ČSA a dalšími společnostmi. Odlety jsou k dispozici z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic.
V současné době již patříme mezi největší české cestovní kanceláře, jsme největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a Maltu a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Egypt, Turecko, Tunisko, Španělsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, Chorvatsko a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, v nabídce najdete také lyžování, a to jak v blízkých destinacích, tak i letecké zájezdy za lyžováním v Bulharsku.
Již několik let také představujeme vlastní nabídku zájezdů do exotických zemí.
Navštívit s námi můžete Kubu, Thajsko, Dominikánskou republiku, Mauritius, Maledivy, Mexiko, Spojené arabské emiráty či Izrael. V naší nabídce najdete také v poslední době čím dál tím oblíbenější plavby luxusními zaoceánskými loděmi, kde můžete poznat i více úchvatných zemí během několika dnů. Ani u tohoto typu dovolené neslevíme z našeho kréda, kterým je kvalitní služby a ubytování za rozumné ceny, směřující ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.
Kromě individuálních zájezdů zajišťujeme také skupinové a podnikové zájezdy a rekreace, a to již od 90. let, např. pro zaměstnance ČSA letní podnikovou rekreaci k moři a také zimní rekreaci do Bulharska, v dalších letech jsme organizovali rekreace též pro zaměstnance Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR.

Čtěte také: CK Firotour