Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Best Choice

Stručný popis CK Best Choice

CK Best Choice se specializuje na zájezdy do Egypta, Turecka a Tuniska. Ve své nabídce  má oblíbená turecká  letoviska jako např. Alanya, Belek, Kemer, Side, Manavgat, Lara, Avsallar a další. V Tunisku si můžete vybrat z letovisek Hammamet, Monastir, Sousse, Djerba, Port El Kantaoui.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Best Choice

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Best Choice zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Best Choice.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Best Choice jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost