Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Dolce Vita

Stručný popis CK Dolce Vita

CK DOLCE VITA je specializována na letecké zájezdy do Tuniska, Řecka (ostrovy Kréta, Kos a Rhodos), Turecka (letoviska Alanya, Bodrum, Kusadasi a Side), Egypta, Spojených arabských emirátů a na ostrov Malta. Z tuniských letovisek si můžete vybrat např. Hammatet, Sousse, Monastir, Port El Kantaoui nebo Nabeul.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Dolce Vita

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Dolce Vita zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Dolce Vita.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Dolce Vita jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost