CK Eximtours

Odhadovaná doba čtení: 3 min.

Stručný popis CK EXIM tours

Cestovní kancelář EXIM tours a.s. zahájila činnost letní sezónou roku 1993 a v současnosti největší cestovní kanceláří na českém trhu. Realizační tým firmy dnes čítá takřka 270 zaměstnanců a přibližně 100 delegátů v destinacích, kam směřují její lety. Nedílnou součástí strategie společnosti je stálé rozšiřování nabídky leteckých zájezdů do oblíbených destinací české klientely. Rok od roku zvyšujícímu se zájmu o služby All Inclusive odpovídá i podíl hotelů s těmito parametry v katalozích Exim Tours. Před třemi lety pak CK Eximtours odbavila již miliontého klienta, což je zároveň rekord novodobé histrorie svobodného podnikání v cestovním ruchu u nás.

EXIM tours jako vůbec první česká cestovní kancelář začala provozovat samostatně dálkové charterové linky, čímž ceny pobytů např. v Karibiku přiblížila tuzemským možnostem. Společnost má dnes zcela dominantní, téměř tříčtvrteční postavení na trhu exotických dovolených, když obsazuje již 5 charterových linek vypravovaných z ČR přímo do dalekých zemí. Exotické destinace z nabídky EXIM tours, s níž každý rok odpočívá u teplých moří více než čtvrt milionu klientů, patří na trhu k nejžádanějším. V zájmu o exotickou dovolenou loni jednoznačně vedl Karibik. Poté, co před lety EXIM tours objevila pro české turisty venezuelskou Isla Margaritu, později Kapverdské ostrovy u břehů západní Afriky, zahájila přímé charterové lety do Dubaje a začala létat také do mexického Cancúnu. Vedle charterových letů do Dominikánské republiky, na Kubu, vozí turisty též do Keni a Zanzibaru.

Letní nabídka v současnosti zahrnuje Maroko, Egypt, Tunisko, Turecko, řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu, Zakynthos a španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko, ale také Maltu, Sardinii, Sicílii , Kalábrii a stále populární Kypr. Z exotických destinací také Kapverdské ostrovy. Celoročně nabídku zájezdů zpestřují letecké Eurovíkendy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK EXIM tours

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK EXIM tours zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK EXIM tours.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK EXIM tours jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Čtěte také: CK Fischer