CK Fischer

Odhadovaná doba čtení: 3 min.

Stručný popis CK FISCHER

Historie Cestovní kanceláře FISCHER začala v roce 1999, od roku 2004 je ve vedení společnosti Jiří Jelínek. Dnes patří Cestovní kancelář FISCHER k nejoblíbenějším cestovním kancelářím, pokud jde o letecké dovolené u moře. Má více než 130 tisíc zákazníků a řadí se tak ke třem největším cestovním kancelářím v Česku.

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Do produktového portfolia patří dále zimní dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí a eurovíkendy ve světových metropolích. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti a čtyřhvězdičkových.

Největší zájem je tradičně o charterové letecké zájezdy k moři. Nejoblíbenější destinace jsou stále Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z Exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika a Kuba. Z letovisek v Bulharsku jsou velmi oblíbené např. Zlaté písky, Sluneční pobřeží, Nessebar, Kiten a Sveti Vlas.

Širokou nabídkou se CK Fischer může pochlubit i v Turecku. Nabízí zájezdy jak na Tureckou riviéru s letovisky Alanya, Antalya, Belek, Side a dalšími, tak na Egejskou riviéru (např. letoviska Bodrum, Gümbet, Ortakent, Turgutreis). V Tunisku má ubytovací kapacity v letoviscích Hammamet, Monastir a Sousse.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK FISCHER

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK FISCHER zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK FISCHER.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK FISCHER jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Čtěte také: CK Eximtours