CK Maxi Reisen

Odhadovaná doba čtení: 1 min.

Stručný popis CK Maxi Reisen

Cestovní kancelář Maxi Reisen s.r.o. je první a jediný nízkonákladový touroperátor na českém trhu .Nabízí pobytové zájezdy do Tuniska, na Djerbu, do Turecka, Egypta a na Krétu a Rhodos. Z tureckých letovisek má CK Maxi Reisen v nabídce letoviska Alanya, Belek a Side.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Maxi Reisen

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Maxi Reisen zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Tunisko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Tuniska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Maxi Reisen.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Maxi Reisen jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Čtěte také: CK ULYSSES T.R.U.S.T