Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chems El Hana

Hotel Chems El Hana se nachází v palmové zahradě u písečné pláže. Hotel leží nedaleko centra tuniského města Sousse, které patří mezi vyhledávaná turistická centra. Samotné staré centrum města je bohaté na kulturní památky, díky kterým je Sousse zařazeno na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Hlavní město Tunis je vzdálené asi 140 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chems El Hana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Chems El Hana

Hotel Chems El Hana se nachází v palmové zahradě u písečné pláže. Hotel leží nedaleko centra tuniského města Sousse, které patří mezi vyhledávaná turistická centra. Samotné staré centrum města je bohaté na kulturní památky, díky kterým je Sousse zařazeno na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Hlavní město Tunis je vzdálené asi 140 kilometrů.

Vybavení hotelu Chems El Hana

Součástí hotelového komplexu Chems El Hana je vstupní hala s recepcí, na které je připraven trezor za poplatek, dále restaurace, bar a snack bar. V areálu se nachází venkovní bazén, u kterého jsou k dispozici slunečníky zdarma. Pro děti je k dispozici také dětský bazén. Klienti mohou navštívit maurskou kavárnu, diskotéku a obchod se suvenýry.

Ubytování

Ubytování je nabízené v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. V pokojích je k dispozici klimatizace, televizor a vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a WC). Na pokojích je balkon nebo terasa.

Strava

dle CK. Program ALL INCLUSIVE nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále je pro klienty hotelu Chems El Hana připravené neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů v časovém rozmezí 10.00 - 23.00.

Sport a zábava

Hotel Chems El Hana pořádá animační programy a nepravidelné večerní programy. Historické a kulturní památky v centru Sousse jsou ideální pro výlety.

Pláž

V Sousse je dlouhá světlá písečná pláž, která patří mezi nejhezčí v celém Tunisku. Hotel Chems El Hana se nachází přímo u krásné pláže, na které jsou lehátka a slunečníky za poplatek. Je zde také bohatá nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.