Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Telemaque Beach & Spa

Hotel Telemaque Beach & Spa se nachází v zahradě, 6 km od města Midoun, 11 km od Houmt Souk a 20 km od letište. Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex klubového charakteru složený z centrální budovy a bungalovů se rozkládá na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Djerba.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Telemaque Beach & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Telemaque Beach & Spa

Hotel Telemaque Beach & Spa se nachází v zahradě, 6 km od města Midoun, 11 km od Houmt Souk a 20 km od letište.

Vybavení hotelu Telemaque Beach & Spa

Kompletně zrekonstruovaný hotelový komplex klubového charakteru složený z centrální budovy a bungalovů se rozkládá na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Djerba. Hostům je k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar, bar na pláži, barbecue, maurská kavárna, několik obchodů, TV místnost, amfiteátr, diskotéka, balneoterapie, kadeřnictví, internetový koutek, půjčovna aut a kol.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním soc. zařízením, telefonem, klimatizací, TV se sat. příjmem, balkónem nebo terasou. Za poplatek (WIFI připojení, lednička a trezor). Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž a plážový servis

Hotel Telemaque Beach & Spa leží přímo u široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a Fitness

Venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, miniklub, diskotéka, fitness centrum, sauna, lázně, masáže, stolní tenis, tenis, petanque, animační programy pro děti a dospělé, aerobic, gymnastika, fotbal, volejbal, basketbal, vodní pólo, vodní sporty na pláži, minigolf.

Stravování

dle CK, All inclusive a zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů,  10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby včetně koktejlů, Občerstvení během dne: - 10:00 - 12:30 pozdní snídaně, - 14:30 - 16:00 pizza, - 16:00 - 18:00 pizza, dorty, ovoce, dále tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), lukostřelba, petanque, stolní tenis, aerobik, plážový volejbal, basketbal, fotbal, animační programy pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Aktuální popis od CK

PolohaKompletně zrekonstruovaný hotelový komplex klubového charakteru, složený z centrální budovy a bungalovů, se rozkládá v zahradě u jedné z nejkrásnějších...

Popis zájezduPrázdninový rezort poskytuje kompletní servis pro prožití ničím nerušené dovolené. Součástí hotelového areálu jsou restaurace abary nebo maurská...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.