Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eden Star

Kvalitní hotel Eden Star je situován u krásné dlouhé písčité pláže, vzdálen asi 10 km od centra Zarzisu, asi 50 km od letiště na Djerbě a 20 km od turistické části Djerby. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo sběrným taxi (louage). Pro všechny náročnější klienty, ale i pro rodiny s dětmi. Vhodný tip na klidnou a příjemnou dovolenou s kvalitními službami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eden Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eden Star

kvalitní hotel Eden Star je situován u krásné dlouhé písčité pláže, vzdálen asi 10 km od centra Zarzisu, asi 50 km od letiště na Djerbě a 20 km od turistické části Djerby. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo sběrným taxi (louage).

Vybavení

Hotel Eden Star tvoří hlavní hotelová budova a 2 křídla směřující k pláži (3patrová s výtahy). V hotelu je velká recepce se směnárnou, internetový koutek s možností WiFi připojení, mini market, konferenční sál, hlavní restaurace, hlavní bar, restaurace á la carte, stylová maurská kavárna, snack bar/barbecue a pizzerie, bar u bazénu, snack bar u pláže, thalasso centrum, estetické centrum, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén, vnitřní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky (oproti vratné kauci), denní i večerní animační programy – aerobik, vodní pólo, aquagymnastika, večerní kabarety a show, tenisové kurty, kajak, windsurfing, šlapadla.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, voda, víno a soda během oběda a večeře, občerstvení během dne 11.30–15.30 hod. (sendviče, pizza, hranolky), odpolední káva/čaj a zákusek, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v hlavním baru 09.00–24.00 hod., v baru u bazénu 10.00–17.00 hod., turecká káva, mátový čaj a jiné nápoje v maurské kavárně 14.00–23.00 hod., konzumace nápojů v disko baru do 23.00 hod. Všechny animační aktivity a sporty, které nejsou uvedeny ve službách za poplatek.

Služby

trezor, mini bar, kadeřnictví, internet/WiFi, kúry a procedury v thalassocentru – masáže a hydromasáže, sauna, turecké lázně, kúry v estetickém centru, vodní skútr, katamarán, vodní dýmka v maurské kavárně.

Ubytování

Kvalitní hotel Eden Star disponuje celkem 258 pokoji. Standardní pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo s možností ubytovat 2 dospělé a 2 děti (2 pevná lůžka a palanda) jsou moderně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, SAT/TV, balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také prostorné rodinné propojené pokoje pro 4 dospělé nebo rodiny s dětmi. Jde o 2 propojené pokoje se 2 ložnicemi, s 1 koupelnou a jedním vchodem (nelze uplatnit speciální dětskou cenu). Pokoje stranou k moři jsou za příplatek.

Pro děti

dětský bazén, dětský hotelový klub a koutek pro děti.

Doporučení

Pro všechny náročnější klienty, ale i pro rodiny s dětmi. Vhodný tip na klidnou a příjemnou dovolenou s kvalitními službami.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Djerba / Zarzis. Kvalitní hotel s příjemnou atmosférou je stálicí naší nabídky. Srdce svých hostů si získal díky osvědčeným službám, výborné...

UpozorněníPobytová taxa 3 TND za osobu/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.HotelHotel Eden StarDoporučeníVhodný tip na klidnější apříjemnou...

PolohaOblíbený hotel obklopený palmovou zahradou leží v klidnější části letoviska Zarzis přímo u krásné písečné pláže. Hotel nabízí kvalitní služby a je...

Tunisko / Djerba / Zarzis. Kvalitní hotel s příjemnou atmosférou je stálicí naší nabídky. Srdce svých hostů si získal díky osvědčeným službám, výborné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.