Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club El Bousten

Hotelový komplex Club El Bousten leží ve velké zahradě o rozloze 9 ha přímo na krásné široké písečné pláži. Nachází se přibližně 65 km od letiště v Tunisu, vzdálenost od letiště v Monastiru je 100 km. Nejbližším městem je Hammamet, jehož centrum se nachází pouhých 5 km od hotelu. Turistické město Nabeul je vzdáleno 14 km. Příjemný hotel klubového typu nabízí hlavně v průběhu hlavní sezóny velké množství sportovních a zábavních možností. Doporučujeme především mladým klientům a rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club El Bousten, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club El Bousten

Hotelový komplex Club El Bousten leží ve velké zahradě o rozloze 9 ha přímo na krásné široké písečné pláži. Nachází se přibližně 65 km od letiště v Tunisu, vzdálenost od letiště v Monastiru je 100 km. Nejbližším městem je Hammamet, jehož centrum se nachází pouhých 5 km od hotelu. Turistické město Nabeul je vzdáleno 14 km. Příjemný hotel klubového typu nabízí hlavně v průběhu hlavní sezóny velké množství sportovních a zábavních možností. Doporučujeme především mladým klientům a rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu Club El Bousten

Kompex klubového hotelu tvoří hlavní budova, kde se nachází dvě velké restaurace,bar,  maurská kavárna a diskotéka, a bungalovy rozmístěné v hotelové zahradě. V areálu hotelu je recepce se směnárnou, bar, snack bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry a kadeřnictví. Hotelovým hostům jsou k dispozici dva velké venkovní bazény, z toho jeden s tobogánem, a panoramatická terasa s výhledem na moře.

Ubytování

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny klimatizací a mají balkon nebo terasu. Je možný pronájem trezoru na recepci za cca 2 DT/den, vratná kauce činí 30 DT. Hosté si mohou pronajmout TV za poplatek 5 DT/den + vratná kauce 20 DT, nebo ledničku za poplatek 5 DT/den. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby + dítě do 12 let nebo dvě dospělé osoby + dvě děti do 12 let.

Strava

dle CK. Stravování All inclusive probíhá formou švédských stolů. Hosté mají na výběr ze široké nabídky pokrmů jak tuniské, tak mezinárodní kuchyně. Během celého dne jsou také k dispozici nealkoholické nápoje a pivo a víno místní výroby.

Služby

Slunečníky a lehátka u bazénu lze využívat zdarma. Pro aktivní odpočinek hotel nabízí stolní tenis, fotbal, tenis, minigolf, plážový volejbal, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, vodní aerobic a animační programy po celý den. Za poplatek lze využít masáže, hammam, nebo saunu.

Pro děti

Pro děti je připraven miniclub, dětský bazén se skluzavkou, dětský koutek, dětské hřiště a každý večer minidiskotéka. 

Pláž

Písečná pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelového komplexu Club El Bousten. Slunečníky na pláži se poskytují zdarma, lehátka jsou za poplatek. Hosté mohou využít nabídky vodních a plážových sportů (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.