Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Le President

Hotel Club Le President je oblíbeným klubovým hotelem zaměřeným na animační programy a sportovní aktivity, které jsou vedeny profesionálním týmem animátorů. Další velké plus hotelu je dobrá a vydatná strava během hlavních jídel a v neposlední řadě krásná pláž. V tomto hotelu zažijete hodně legrace, dovolenou strávíte aktivním odpočinkem a za velmi příznivé ceny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Le President, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Le President

Hotel Club Le President je situován jen 50 m od krásné a rozlehlé písčité pláže v oblíbeném turistickém středisku Hammamet sever. Od soukromé pláže jej dělí pobřežní komunikace. Naproti hotelu Club Le President se nachází Aqua Park Flipper s tobogány a skluzavkami, obchody, kavárny i restaurace. Od letiště je vzdálen cca 91 km, doba transferu je necelé 2 hod. Od historického centra města a nákupních možností v Hammametu cca 7,5 km a od města Nabeul cca 6 km. Nejbližší autobusová zastávka je cca 500 m.

Vybavení

V hotelovém areálu Club Le President naleznete 4 bary, hlavní restauraci Mandela, restauraci á la carte na pláži, diskotéku, TV místnost, hotelové butiky, směnárnu. WiFi připojení je možné v hotelové hale a hlavním baru zdarma. 2 venkovní sladkovodní bazény, lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Minigolf, plážový volejbal, vodní pólo, lukostřelba, aerobic, 2 tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, minifotbal, petanque, vodní sporty, pestré animační programy pod vedením profesionálního týmu.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu v hlavní restauraci Mandela, pozdní snídaně v hlavním baru Mao od 10.00 do 11.00, odpolední občerstvení s výběrem sladkých a slaných chuťovek v baru Mao od 16.00 do 17.00. Nápoje jsou podávány v hlavním baru Mao od 10.00 do 24.00 a v baru u bazénu od 10.00 do 18.00 – minerální voda, soda, filtrovaná káva, mátový čaj, ovocné koncentrované džusy, točené pivo, místní víno, koktejly, tuniský punč, sangria, anisette, boukha. V rámci all inclusive jsou dále veškeré sportovní animační aktivity (vodní pólo, mini fotbal, aerobic, tenis, stolní tenis, mini golf), lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, připojení WiFi.

Služby

internetový koutek, bezpečnostní schránky na pokoji cca 2 TND/den, pronájem aut, konzumace v plážovém baru a restaurace á la carte (otevřeny pouze v hlavní sezóně od června do září), konzumace na diskotéce/ nočním baru (0.00 – 2.:00), kadeřnictví, sauna, masáže, spa centrum, vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Club Le President

ubytování v celkem 215 pokojích v hlavní pětipatrové budově a 151 bungalovech rozmístěných v rozlehlé zahradě. Ve standardních hotelových pokojích je možnost ubytování max 3 osob. Bungalovy v části "Prezident village" jsou v zahradě a umožňují ubytovat až 4 dospělé osoby. Zařízení pokojů je jednoduché a účelné. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (vana), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem. Výhled na moře je možný jen u pokojů v hlavní budově a je za příplatek.

Pro děti

miniklub pro děti od 4-7 let, junior klub pro děti od 8-12 let, klub Ado pro děti 12-16 let, dětská postýlka na pokoji zdarma, dětské animační programy.

Doporučení

Hotel Club Le President je oblíbeným klubovým hotelem zaměřeným na animační programy a sportovní aktivity, které jsou vedeny profesionálním týmem animátorů. Další velké plus hotelu je dobrá a vydatná strava během hlavních jídel a v neposlední řadě krásná pláž. V tomto hotelu zažijete hodně legrace, dovolenou strávíte aktivním odpočinkem a za velmi příznivé ceny.

Aktuální popis od CK

Tunisko / Pevnina / Hammamet. Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Je obklopen krásnou zahradou. Od písečné pláže je vzdálený jen 50 metrů (přes...

Poloha Centrum Hammametu cca 6 km Nejbližší nákupní možnosti,restaurace a kavárny v okolí hotelu Golfové hřiště Yasmine Golf Club a Golf Citrus cca 20 km...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.