Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Omar Khayam

Hotel Club Omar Khayam je jeden z nejoblíbenějších hotelů, známý pro svou krásnou a rozlehlou pláž, bohaté animační programy, živou atmosféru, dobrou kuchyni a pohodlné ubytování, bude vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme zvláště rodinám s dětmi, které kromě tobogánů jistě ocení i působení českého animátora v dětském klubu. Hotel s výbornou polohou v centru hotelové zóny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Omar Khayam, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Omar Khayam

Hotel Club Omar Khayam se nachází přímo u rozlehlé písčité pláže, v centru severní hammametské hotelové zóny, kde v délce několika kilometrů najdete mnoho obchůdků, kaváren, restaurací. Cca 300 m od hotelu je vlaková i autobusová zastávka pro směr do Hammametu (6 km) a do Nabeulu (6 km). Komplex hotelu Khayam zahrnuje i sousední hotel Dar Khayam, přičemž hosté mohou využívat aktivit, bazénů a sportovišť obou hotelů. Od letiště v Monastiru je vzdálen cca 90 km, doba transferu min. 1,5 hod.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a místností s bezpečnostními schránkami, hlavní bar a společenská místnost s pódiem k pořádání animací, hlavní restaurace, terasa s venkovním bazénem a snack barem, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážová restaurace/bar/discobar, rozlehlá soukromá pláž s centrem vodních sportů, aquapark s tobogány a bazénem (v provozu 10.00–18.00 hod.), amfiteátr pro pořádání animačních programů, centrum balneoterapie s krytým bazénem a fitness, maurská kavárna, kadeřnictví, směnárna, obchod se suvenýry, telefonní automaty.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře s nápoji v hlavní restauraci, pozdní kontinentální snídaně v hlavním baru, odpolední občerstvení (16.00–18.00 hod.) a večerní občerstvení (22.00–24.00 hod.) v baru u bazénu či u tobogánů (např. pizza, těstoviny, pečivo, sendviče, hranolky), v baru u pláže (10.00–17.00 hod., nealkoholické nápoje – minerální voda, soda a limonády), možnost večeře a´la carte (tuniské či italské speciality) 1× za pobyt – rezervace předem na recepci. Místní nealkoholické nápoje (teplé a studené) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, likéry, gin, vodka, pastis, whisky, aperitiv) v hlavním baru (18.00–24.00 hod.), v baru u bazénu (10.00–19.00 hod.), v baru u tobogánu (10.00–18.00 hod.). Nápoje v barech (kromě hlavního baru) jsou podávány v plastových kelímcích. Denní a večerní animační programy, tenis (3 tenisové kurty, 1 hod./den, rezervace nutná), fitness, šipky, stolní tenis, minigolf, petanque, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, minifotbal a volejbal na pláži, šlapadlo, kajak, windsurfing, katamarán (zapůjčení sportovního náčiní – rakety, hole, míčky, oproti vratné kauci), lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky (bez výměny), dětský klub a dětské hřiště.

Služby

telefon, trezor na recepci, internet, hrací automaty, biliár, služby v balneocetru (turecké lázně, sauna, masáže, estetická péče, hydromasáže, jacuzzi), maurská kavárna (nápoje a vodní dýmka), kadeřnictví, butik, motorizované vodní sporty na pláži, projížďky na koních, motorizované čtyřkolky, pronájem ledničky a fénu na vlasy, matrace na lehátka u bazénu a na pláži, dovozové alkoholické nápoje, džus z čerstvého ovoce, nápoje v disco baru.

Ubytování v hotelu Club Omar Khayam

celkem 360 pokojů v několika dvoupatrových blocích (bez výtahu) se dělí na následující typy: standardní 2lůžk. pokoj s palandou (pro 2 dospělé osoby a 2 děti) – pouze v přízemí, rodinný 2lůžk. pokoj s možností ubytovat 3 dospělé a 1 dítě nebo 4 dospělé osoby (bez nároku na speciální dětskou cenu) – bez možnosti výhledu na moře. Výhled na moře je za příplatek a možný jen u standardních pokojů. Všechny typy pokojů jsou pohodlně zařízeny a vybaveny balkonem či terasou, koupelnou s WC, individuální klimatizací, telefonem a SAT/TV. Možný je pronájem ledničky (cca 5 TND/den) a fénu na vlasy (cca 3 TND/den) – na vyžádání na recepci.

Pro děti

dětský bazén, tobogány, dětský klub (pro děti 4–12 let) a dětské hřiště. V době letních prázdnin bude v hotelu působit český dětský animátor v rámci oblíbeného klubu pro děti – Firáček.

Doporučení

Hotel Club Omar Khayam je jeden z nejoblíbenějších hotelů, známý pro svou krásnou a rozlehlou pláž, bohaté animační programy, živou atmosféru, dobrou kuchyni a pohodlné ubytování, bude vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme zvláště rodinám s dětmi, které kromě tobogánů jistě ocení i působení českého animátora v dětském klubu. Hotel Club Omar Khayam s výbornou polohou v centru hotelové zóny.

Aktuální popis od CK

Poloha Centrum Hammametu cca 6 km Nákupní možnosti, restaurace, kavárny jsou vareálu hotelu Letiště Enfidha cca 60 km Letiště Monastir cca 117 km Pláž...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 29. 8. 2018 skvělá dovolená doporučuji všem

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.