Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dar Ismail

Pětihvězdičkový hotel Dar Ismail, označovaný za klenot regionu Tabarka, byl postaven v r. 2002. Jedinečným stylem, spojujícím architektonické prvky arabské, andaluské a moderní, je výborně a šetrně sladěn s okolím, což malé a kouzelné letovisko Tabarka na severním pobřeží Tuniska vyžaduje. Nachází se přímo u dlouhé písčité pláže, která láká nejen k lenošení na lehátku, ale také k dlouhým procházkám k nedalekému centru městečka, případně delší trasou směrem k ostatním, dále položeným hotelovým komplexům. Od centra města je hotel Dar Ismail vzdálen asi 1,2 km, kolem hotelu projíždí vozy taxi či se tam dá dojít příjemnou procházkou. Transfer z letiště trvá asi 20 min. Z areálu hotelu a z pláže se nabízí nádherné výhledy, zejména však na malý ostrov s impozantní pevností ze 16. století, jednou z dominant Tabarky. Nejenže je hotel neobyčejně atraktivní svou polohou, svým stylem, je navíc za atraktivní ceny a výborné cenové podmínky pro děti. Nabízí dobré all inclusive ve stravování i v hotelových aktivitách. Doporučujeme všem věkovým kategoriím a zejména rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dar Ismail, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dar Ismail

Pětihvězdičkový hotel Dar Ismail, označovaný za klenot regionu Tabarka, byl postaven v r. 2002.  Jedinečným stylem, spojujícím architektonické prvky arabské, andaluské a moderní, je výborně a šetrně sladěn s okolím, což malé a kouzelné letovisko Tabarka na severním pobřeží Tuniska vyžaduje. Nachází se přímo u dlouhé písčité pláže, která láká nejen k lenošení na lehátku, ale také k dlouhým procházkám k nedalekému centru městečka, případně delší trasou směrem k ostatním, dále položeným hotelovým komplexům. Od centra města je hotel Dar Ismail vzdálen asi 1,2 km, kolem hotelu projíždí vozy taxi či se tam dá dojít příjemnou procházkou. Transfer z letiště trvá asi 20 min. Z areálu hotelu a z pláže se nabízí nádherné výhledy, zejména však  na malý ostrov s impozantní pevností ze 16. století, jednou z dominant Tabarky. Nejenže je hotel neobyčejně atraktivní svou polohou, svým stylem, je navíc za atraktivní ceny a výborné cenové podmínky pro děti. Nabízí dobré all inclusive ve stravování i v hotelových aktivitách. Doporučujeme všem věkovým kategoriím a zejména rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu Dar Ismail

V hotelu Dar Ismail je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí v andaluském stylu, směnárna, úschovna zavazadel, malý obchod se suvenýry, kadeřnictví, 2 výtahy, hlavní restaurace "Bulla Regia", restaurace `a la carte "La Galite", barbecue u bazénu, bar/ snack bar "Zanzibar" mezi bazénem a pláží, hlavní bar "Le Belvedere", americký bar "Le Bistro", maurská kavárna "Zmen", kiosek u pláže s nápoji. Hotel je vhodný k pořádání seminářů i konferencí, je vybaven sálem "Dougga" s kapacitou 500 osob, dále 3 menšími školicími místnostmi vybavenými audiovizuální technikou. Dále se v hotelu nachází lázeňské centrum s krytým bazénem, fitness, saunou, tureckou lázní, jacuzzi, kabinkami pro masáže, estetickou péči. V hotelu během dne probíhají sportovní i jiné aktivity, např. aerobic, vodní gymnastika, lukostřelba, francouzské kuželky, plážový volejbal, stolní tenis (součástí animačního týmu je též český či slovenský animátor). K pořádání večerních programů slouží podium s terasou. V hotelu Dar Ismailje dětský klub, dětský bazén, dětské hřiště, velký, členitý centrální bazén se slunečníky a lehátky. V areálu recepce a v lobby je WiFi zdarma.

Ubytování

V hotelu Dar Ismail je celkem 330 pokojů,  z nichž některé jsou propojené, pokoje jsou prostorné, standardní pro 2-3 osoby,  s palandou pro děti, rodinné se 4 standardními lůžky. Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC (většinou vana), klimatizací, SAT/TV, ledničkou, bezpečnostní schránkou, telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Z pokojů je výhled do zahrady, na hory a okolí, na bazén či na moře. Přímý výhled na moře je na vyžádání a za poplatek. Dětská postýlka je zdarma.

Stravování

dle CK. All Inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně 06.30-09.30,  pozdní kontinentální snídaně 10.00-11.30, oběd 12.30-14.00, večeře 19.00-21.30), odpolední občerstvení 16.00-18.00, mátový čaj v maurské kavárně 18.00-20.00, rozlévané místní alkoholické nápoje a koktejly (muscat de Tunisie, boukha, whisky, pastis, vermut, gin, vodka, točené pivo, červené, růžové a bílé stolní víno), rozlévané nealkoholické sycené chlazené nápoje, voda, filtrovaná káva, černý či bylinkový čaj, mléko, čokoláda) v all inclusive vymezených barech 10.00-23.00, kiosek u pláže 11.00-17.00 (pouze voda či vybrané druhy limonád), nápoje podávané během oběda a večeře v restauraci - pivo, víno, chlazené nealkoholické nápoje,  1x za pobyt možnost večeře v restauraci `a la carte s rezervací provedenou předem. All inclusive nápoje ve venkovních  barech jsou podávány v plastových kelímcích.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.