Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eden Beach

Hotel Eden Beach je situován přímo u písčité pláže, nachází se v centru menší hotelové zóny zvané Sangho a v sousedství hotelů Eden Star či Odyssée. Vzdálenost do centra městečka Zarzis, kde jsou týdenní trhy a jiné nákupní možnosti, je asi 13 km. Doprava je možná taxi. Drobné nákupní možnosti a posezení jsou i v okolí hotelu. Eden Beach je středně velký hotel s mezinárodní klientelou, klubového typu, a tedy zaměřený na živější animace. Doporučujeme středně náročným klientům všech věkových kategorií. Mezi našimi klienty patří k nejoblíbenějším hotelům a to díky příjemnému prostředí, skvělému kolektivu animátorů a vřelému přístupu všech zaměstnanců.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eden Beach

Hotel Eden Beach je situován přímo u písčité pláže, nachází se v centru menší hotelové zóny zvané Sangho a v sousedství hotelů Eden Star či Odyssée. Vzdálenost do centra městečka Zarzis, kde jsou týdenní trhy a jiné nákupní možnosti, je asi 13 km. Doprava je možná taxi. Drobné nákupní možnosti a posezení jsou i v okolí hotelu.

Vybavení hotelu Eden Beach

Hostům hotelu Eden Beach je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a s trezory (k pronájmu za poplatek), internetový koutek s možností připojení WiFi, hlavní restaurace, pizzérie, centrální bar, maurská kavárna, bar u bazénu, disko bar, balneo centrum s množstvím speciálních léčebných a re­laxačních kúr, masáže, turecké lázně, kadeřnictví, butik se suvenýry a drobnou drogerií, dětský klub pro děti 4–12 let, jeviště s animační scénou k večerním programům, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, krytý bazén se sladkou vodou (mimo provoz v hlavní letní sezóně), terasa u bazénu se slunečníky a lehátky (také na soukromé pláži), 2 tenisové kurty, petanque, stolní tenis, plážový volejbal, centrum vodních sportů.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze v hlavní restauraci (minerální voda, limonády, místní víno), lehké občerstvení – sendviče, pizza, hranolky (u bazénu či v hlavním baru) v době 11.30 a 15.30 hod., odpolední káva se zákusky (na terase u bazénu či v hlavním baru) 16.00–17.00 hod., nápoje v hlavním baru 09.00–23.00 hod., v baru u bazénu 10.00–17.00 hod., v maurské kavárně 20.00–23.00 hod. (vodní dýmka není v ceně all inclusive), animační programy a kolektivní sporty, tenis a stolní tenis, šlapadlo, kajak a windsurfing, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži. Alkoholické all inclusive nápoje: místní pivo čepované, místní likéry (bougha, cédratine, muscat, thibarine), vodka, gin, rum. Nealkoholické all inclusive nápoje: minerální voda stolní a perlivá, cola, fanta, tonic, boga, koncetrované džusy, místní káva, čaj. Nápoje jsou podávány rozlévané v kelímcích či skleničkách.

Služby

pronájem trezoru a malé ledničky, služby v balneo centru, kadeřnické služby, služby praní a žehlení prádla, zboží v buticích, pronájem aut, skútrů, projížďky na koni či velbloudu, internet a připojení Wifi, motorizované vodní sporty, konzumace nápojů na diskotéce a mimo vymezené časy all inclusive, speciální tematické večery s folklorem, hlídání dětí (na vyžádání), balené nanuky či jiné občerstvení mimo rozsah all inclusive, importované nápoje.

Ubytování

V hotelu Eden Beach je celkem 198 pokojů ve dvou poschodích (bez výtahu). Pokoje jsou klimatizované (individuální regulace), standardně a účelně zařízené, vybavené telefonem, SAT/TV, koupelnou s WC, balkonem či terasou. Standardní pokoj má manželské lůžko či 2 oddělené postele, s možností 1 přistýlky či palandy (pro rodinu se 2 dětmi). Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Na vyžádání jsou propojené pokoje.

Pro děti

dětský bazének, dětský klub.

Doporučení

Eden Beach je středně velký hotel s mezinárodní klientelou, klubového typu, a tedy zaměřený na živější animace. Doporučujeme středně náročným klientům všech věkových kategorií. Mezi našimi klienty patří k nejoblíbenějším hotelům a to díky příjemnému prostředí, skvělému kolektivu animátorů a vřelému přístupu všech zaměstnanců.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.