Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vincci Helios

Hotel Vincci Helios se po renovaci a s novým vedením španělské společnosti Vincci znovu otevřel turistům v květnu 2010. Celý komplex zaujímá rozlohu 9 hektarů, leží přímo u pláže mezi Ras Taguerness a Ras Lalla Hadria (v sousedství napřiklad hotel Rym Beach) a od Midounu se nachází cca 10 km. Do hlavního města Houmpt Souk je to asi 25 km, od letiště 32 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vincci Helios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vincci Helios

Hotel Vincci Helios se po renovaci a s novým vedením španělské společnosti Vincci znovu otevřel turistům v květnu 2010. Celý komplex zaujímá rozlohu 9 hektarů, leží přímo u pláže mezi Ras Taguerness a Ras Lalla Hadria (v sousedství napřiklad hotel Rym Beach) a od Midounu se nachází cca 10 km. Do hlavního města Houmpt Souk je to asi 25 km, od letiště 32 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, směnárna, internetový koutek/WiFi, hlavní restaurace, hlavní bar, snack/bar u bazénu, bar na pláži, noční klub/diskotéka, arabská kavárna, restaurace á la carte, balneo centrum, kadeřnictví, turecká lázeň, sauna, fitness, 1 konferenční místnost, 2 venkovní bazény, venkovní dětský bazén, krytý bazén, prádelna a čistírna, hotelové butiky, animační programy v umělém amfiteátru, sportovní aktivity, tenisové kurty (5), centrum vodních sportů, dětský klub.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, lehký snack, odpolední občerstvení pro děti i dospělé (každý den jiná kompozice - například palačinky, sandviče, ovocný salát), pozdní večeře, místní alkoholické a nealkoholické teplé a studené nápoje 10.00–24.00 hod. (hlavní bar 08.00-24.00, bar u bazénu 10.00-18.00, bar na pláži 10.00-18.00 - pouze nealkoholické nápoje, maurská kavárna 15.00-23.00 - mátový čaj a turecká káva), možnost večeře 1 x za pobyt v restauraci á la carte (středomořská a tuniská). Denní a večerní animační programy, tenis, stolní tenis, šipky, petanque, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, plážový volejbal, vodní sporty – windsurfing, kánoe, katamarán, šlapadlo. Lehátka či křesílka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky (hradí se vratná kauce), dětský klub a dětské hřiště. Za půjčení sportovního náčiní – rakety, hole, míčky – se hradí vratná kauce.

Služby

internet (WiFi je zdarma), telefonování, služby praní/žehlení prádla, trezor na pokoji, konzumace nápojů z mini baru, importované nápoje, džusy z čerstvého ovoce, kúry v balneo centru, sauna a turecká lázeň, zboží v hotelovém obchodě, kadeřník, hrací automaty, biliár, pronájem konferenčního sálu, služby hlídání dětí, projížďky na koni, vybrané vodní sporty, fitness, osvětlení tenisových kurtů, kurzy tenisu či windsurfingu, konzumace na diskotéce, vodní dýmka v maurské kavárně.

Ubytování

Hotel Vincci Helios má celkem 325 pokojů rozdělených mezi hlavní 4patrovou budovu (s výtahem), 5 dalších menších budov a 9 bungalovů. 14 pokojů je vhodných pro handicapované hosty. Pokoje jsou komfortně zařízeny a vybaveny koupelnou s odděleným WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, mini barem, trezorem, klimatizací, balkonem či terasou. Pokoje s postranním či přímým výhledem na moře jsou za připlatek. Bungalovy a menší satelitní budovy nabízejí také pokoje pro rodiny se dvěma dětmi (palandy nebo 4 pevná lůžka). Na vyžádání jsou k dispozici propojené pokoje.

Pro děti

dětský klub, dětský bazén, dětský koutek.

Doporučení

Renovovaný komplex Vincci Helios nabízí ubytování na vysoké úrovni. Jeho sportovní a relaxační vybavení vybízí ke strávení aktivní dovolené s živější atmosférou, bude se zde líbit rodinám s dětmi i párům všech věkových kategorií, vyhledávajících prostředí klubových a dobře fungujících hotelů.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Djerba / Sidi Yati . Hotel Vincci Helios Beach se nachází na klidnějším místě, nedaleko centra městečka Midoun, plného obchůdků, barů a...

HotelHotel Vincci HeliosDoporučeníHotelový komplex nabízí ubytování na vysoké úrovni a nachází se u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova. Pro dokonalý relax...

Poloha Město Houmt Souk je cca25 km Městečko Midoun cca 6 km Letiště Djerba cca 30 km Pláž Široká pláž sjemným pískem Pozvolný vstup Podél pláže je příjemná,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.