Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberostar Averroes

Iberostar Averroes, komfortní hotel přímo u široké písčité pláže, jehož nejvýznamnějším puncem je elegance a profesionalita, vytváří skvělou kombinaci kvalitního ubytování, služeb a hotelového zázemí. Každý den dovolené zde bude malým zázrakem. Jen jako jeden z mála hotelů v celé hotelové zóně Hammamet Yasmine je Averroes umístěn přímo u pláže a také přímo u palmové promenády zvané Saint Tropez Tuniska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberostar Averroes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iberostar Averroes

Ideální umístění přímo u písčité pláže a jen pár desítek metrů od několik kilometrů dlouhé palmové promenády lemované širokými chodníky, kavárnami a obchůdky, zajišťuje hotelu Iberostar Averroes vedoucí postavení mezi honosnými hotely v části zvané Saint Tropez Tuniska neboli Hammamet Yasmine. Od staré části Hammametu s Medinou je hotel vzdálen asi 13 km. Pravidelné spojení s městem zajišťuje autobusová doprava nebo taxi.

Vybavení

plně klimatizovaný 3patrový hotel, výtahy, recepce, směnárna, hlavní restaurace, restaurace s výběrem jídla z menu, 3 bary a snack bar, obchod se suvenýry, konferenční sál, krytý a venkovní bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, matrace na lehátka u bazénu, plážové osušky oproti vratné kauci, plážový volejbal a jiné kolektivní sporty. Týmem animátorů jsou každý den připravovány denní i večerní programy. Hotel Iberostar Averroes akceptuje platební karty American Express, Visa, Euro/Master Card.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou mezinárodního bufetu v hlavní restauraci, 1× týdně večeře a´la carte (po předchozí rezervaci v recepci), pozdní snídaně v hlavním baru, odpolední občerstvení (salátový bufet, sendviče, pizza, ovoce, zákusky), neomezená konzumace alkoholi­ckých a nealkoholických nápojů místní výroby u hlavního baru, v baru u bazénu a v hlavní restauraci u oběda a večeře, maurská kavárna (místní alko­holické a nealkoholické nápoje, džus, čaj a turecká káva, boukha), 1 láhev vody v minibaru na pokoji po příjezdu, lehátka, slunečníky a matrace u bazénu, lehátka a slunečníky na pláži, denní animační program, hry a soutěže, večerní animační program, miniklub pro děti 4–12 let, dětský bazén, 1× za pobyt hammam (nutná rezervace předem), dle možností a s předběžnou rezervací 1 hod. tenisu pro 2 osoby/den, ­aerobic, volejbal, fotbal, vybrané nemotorizované vodní sporty. Během pobytu možnost využít večeře a ’la carte v hotelech Iberostar Hammamet Yasmine (Iberostar Chich Khan – mexická restaurace, Belisaire – asijská, Solaria – orientální) 1× za pobyt v každé z nich.

Služby

trezor, pokoje s výhledem na moře, internet, fitness centrum, sauna, masáže, biliár a vodní sporty na pláži, pronájem konferenčního sálu.

Ubytování

všech 243 standardních pokojů s možností 1 přistýlky je moderně a vkusně zařízeno s individuál­ní klimatizací, telefonem, SAT/TV, koupelnou a samostatným WC, balkonem, mini ledničkou. Pokoje s výhledem směrem k moři za příplatek. Nově si můžete rezervovat prostorný junior suite s výhledem na moře již v ceně.

Pro děti

klub pro děti 4–12 let, animační program, malé hřiště a mělký bazén.

Doporučení

Iberostar Averroes, komfortní hotel přímo u široké písčité pláže, jehož nejvýznamnějším puncem je elegance a profesionalita, vytváří skvělou kombinaci kvalitního ubytování, služeb a hotelového zázemí. Každý den dovolené zde bude malým zázrakem. Jen jako jeden z mála hotelů v celé hotelové zóně Hammamet Yasmine je Averroes umístěn přímo u pláže a také přímo u palmové promenády zvané Saint Tropez Tuniska.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Pevnina / Hammamet. Luxusní, mezinárodní hotel se nachází přímo na písečné pláži u promenády Hammamet Yasmine. V blízkosti hotelu se nachází...

PolohaTento třípatrový hotel známého řetězce Iberostar s kvalitními službami se nachází přímo u písčité pláže v dosahu centra Hammamet - Yasmine s dlouhou...

UpozorněníPobytová taxa 3 TND za osobu/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.DestinaceTuniskoHotelHotel Iberostar AverroesDoporučeníHotel Averroes...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.