Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Djerba Beach

Sentido Djerba Beach je kompletně ­rekonstruovaný komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláži v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno od hotelu cca 15 km a letiště na Djerbě 20 km. Hotel Sentido Djerba Beach je elegantní hotel s velmi vysokým standardem ubytování, bohatými službami all inclusive a se skvělou kuchyní. Určeno pro náročnou klientelu. Vysoký počet klientů, kteří se s námi do hotelu Djerba Beach každoročně vracejí, svědčí o jeho kvalitě a zasloužené oblíbenosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sentido Djerba Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sentido Djerba Beach

Sentido Djerba Beach je kompletně ­rekonstruovaný komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláži v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno od hotelu cca 15 km a letiště na Djerbě 20 km.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, internetový koutek/WiFi, ošetřovna, butik a obchod se suvenýry, konferenční sál, vnitřní bazén (otevřen pouze v zimním období), venkovní bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové ručníky oproti vratné kauci, o zábavu a volný čas se stará profesionální hotelový animační tým svým denním i večerním programem pro děti i dospělé, k dispozici je několik barů a restaurací: arabská kavárna, plážový snack bar, snack bar, lobby bar, hlavní restaurace určená pro hlavní jídla, bar u bazénu a restaurace a´la carte. Hotel má všechny společné prostory bezbariérové, bezbariérový pokoj je na vyžádání.

Stravování

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu (snídaně 06.30–10.00 hod., obědy 12.30–14.30 hod., večeře 18.30–21.00 hod.), odpolední občerstvení 15.00–18.00 hod. (hranolky, sendviče, pizza, hamburgery, ­saláty, ovoce, zákusky, zmrzlina), odpolední káva/čaj, večeře á la carte 1× za pobyt mimo čtvrtka 19.30–22.00 hod. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v době 09.00–24.00 hod. (plážový bar 10.00–17.00 hod., bar u bazénu 11.00–19.00 hod., Lobby bar 16.00–24.00 hod. (přesné otevření a fungování baru je plně v kompetenci hotelu). Maurská kavárna 16.00–24.00 hod., sál s večerním představením 20.00–24.00 hod.). Mnoho sportovních aktivit a denní i večerní animační programy, plážový fotbal, plážový volejbal, petanque, volejbal, vodní pólo, šipky, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika. Nutná rezervace předem 24 hod. na recepci a možno využít 1 hodinu denně: tenis a fitness. S časovým omezením – windsurfing, kánoe. 1× za pobyt turecké lázně – hammam, plážové ručníky (oproti vratné záloze).

Služby

služby v kadeřnictví, hotelový lékař na vyžádání, fotograf, trezor na pokoji, praní prádla, internet/WiFi, vodní sporty na pláži – vodní lyže, motorizované vodní sporty, masáže a sauna, jízda na koních, hraní golfu na nedalekém 27jamkovém hřišti, vodní dýmka v maurské kavárně.

Ubytování v hotelu Sentido Djerba Beach

všech 246 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělého je komfortně zařízeno a vybaveno koupelnou s WC, telefonem, SAT/TV, malou ledničkou, klimatizací, trezorem (za poplatek splatný na recepci), s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotel Sentido Djerba Beach disponuje 2 typy rodinných pokojů (nelze uplatnit speciální dětskou cenu) – 2 propojené 2lůžkové pokoje nebo suity (s 1 vstupem, koupelnou, ložnicí a oddělenou místností/částí pro děti). Pokoje stranou k moři za příplatek (lze pouze u 2lůžkových pokojů).

Pro děti

dětský hotelový klub pro děti 4–12 let, dětské hřiště, dětský bazén.

Doporučení

Hotel Sentido Djerba Beach je elegantní hotel s velmi vysokým standardem ubytování, bohatými službami all inclusive a se skvělou kuchyní. Určeno pro náročnou klientelu. Vysoký počet klientů, kteří se s námi do hotelu Djerba Beach každoročně vracejí, svědčí o jeho kvalitě a zasloužené oblíbenosti.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v krásné zahradě, 5 km od městečka Midoun, 15 km od Houmt Souk a 25 km od letiště.VybaveníHotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům...

Poloha Centrum města Midoun cca 4 km Nejbližší nákupní možnosti, restaurace abary vokolí hotelu Letiště Djerba cca 25 km Pláž Písčitá pláž přímo uhotelu...

DoporučeníElegantní hotel svelmi vysokým standardem ubytování, bohatými službami all inclusive aseskvělou kuchyní. Určeno pro náročnou klientelu. Vysoký...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.