Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kombinovaný zájezd Tunisko

Poznávací 12-ti denní zájezd kombinovaný s pobytem u moře.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kombinovaný zájezd Tunisko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kombinovaný zájezd Tunisko

Poznávací 12-ti denní zájezd kombinovaný s pobytem u moře.

Trasa zájezdu:

Monastir – Port El Kantaoui – Sousse – El Jem – Sfax – Djerba - Zarzis – Matmata – Chott El Jerid – Tozeur – Sbeitla – Kairouan – Nabeul – Tunis – Kartágo – Sidi Bou Said – Hammamet.

 Program zájezdu:

1. den

Odlet z Prahy, přílet na letiště do Monastiru, transfer do 3* hotelu, ubytování a večeře.

2. den

Po snídani odjezd do hlavního města Tunis. Prohlídka města a muzea Bardo s jeho vzácnými sbírkami antických mozaik. Pokračování do Kartága a prohlídka archeologických vykopávek Římany zničeného města a pozůstatků jeho přístavu. Po prohlídce Kartága návštěva romantické vesničky Sidi Bou Said. Ubytování a večeře v hotelu na úrovni 3*.

3. den

Prohlídka města Nabeul spojená s návštěvou keramické dílny, následuje přejezd do bývalého rybařského městečka Hammamet a prohlídka jeho staré části. Přesun do malebného přístavu Port El Kantaoui, oběd a ubytování v Sousse v hotelu na úrovni 3*, návštěva mauzolea prvního prezidenta Habiba Bourghibu v Monastiru, prohlídka jeho staré části.

4. den

Snídaně odjezd. Prohlídka římského kolosea El Jem jednoho z nejzachovalejších na světě. Pokračování přes město Sfax a oázu Gabes proslulou pěstováním henny. Poté plavba trajektem na ostrov Djerba, ubytování v hotelu na úrovni 3* a večeře.

5. den

Po snídani odjezd z ostrova Djerba "římskou dráhou" na pevninu do Zarzisu. Pokračování do Matmaty kde si prohlédnete unikátní berberská skalní obydlí. Fakultativně možnost projížďky na velbloudech v písečných dunách u Douz. Ubytování a večeře.

6. den

Přejezd přes největší tuniské solné jezero Chott El Jerid se zastávkou na fotografování a pokračování do Tozeur. Fakultativně možnost návštěvy muzea Tisíce a jedné noci nebo soukromé ZOO odpoledne fakultativně vyjížďka terénními vozy do horských oáz Chebika a Tamerza. Ubytování a večeřev Tozeur.

7. den

Po snídani odjezd do svatého města Kairouan, návštěva místního tržište – souku a výrobny koberců, návštěva Velké Mešity v Kairouanu. Transfer do Sousse, ubytování a večeře..

8.-11. den

Pobyt v hotelu s AI, volné dny u moře. Pobyt v hotelu s AI může být i na začátku programu, závisí dle termínu.

12. den

Transfer z hotelu na letiště v Monastiru, odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob.

Základní cena zahrnuje:

  • Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků
  • ubytování (v případě 8 denního zájezdu 7 nocí, v případě 11denního zájezdu 10 nocí, v případě 12denního zájezdu 11 nocí, v případě 15denního zájezdu 14 nocí)
  • stravování dle vybraného hotelu
  • služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce
  • transfery z/na letiště v cíli zájezdu
  • povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb

Základní cena nezahrnuje:

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.