Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Les Palmiers

Starší hotelový komplex Les Palmiers s klasickým zařízením se nachází v krásné rozlehlé zahradě v bezprostřední blízkosti písčité pláže. Hotelové pokoje jsou umístěné v hlavní budově a v několika přilehlých pavilonech. Centrum města Monastir se nachází ve vzdálenosti 3 km od hotelu. Letiště je vzdáleno asi 2 km. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v dosahu 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Les Palmiers, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Les Palmiers

Starší hotelový komplex Les Palmiers s klasickým zařízením se nachází v krásné rozlehlé zahradě v bezprostřední blízkosti písčité pláže. Hotelové pokoje jsou umístěné v hlavní budově a v několika přilehlých pavilonech. Centrum města Monastir se nachází ve vzdálenosti 3 km od hotelu. Letiště je vzdáleno asi 2 km. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v dosahu 500 m.

Vybavení hotelu Les Palmiers

Hostům hotelu Les Palmiers  je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace a bar. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén a bazén pro děti. 

Ubytování

Hotelové pokoje jsou umístěné v hlavní budově a v několika přilehlých pavilonech. Standardně zařízené dvoulůžkové hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) a jsou vybaveny centrální klimatizací a telefonem.

Strava

dle CK. Hotel Les Palmiers nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci.

Služby

Tým hotelových animátorů zajišťuje občasné animační programy. Hotel Les Palmiers umožňuje internetové připojení (za poplatek). Hosté mohou využít možnosti pronájmu trezoru na recepci za poplatek. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hoteloví hosté využívat za poplatek.

Pláž

Písčitá pláž leží v těsné blízkosti hotelu Les Palmiers. Lehátka a slunečníky na pláži mohou hosté využívat za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Pevnina / Monastir. Starší hotelový komplex s klasickým zařízením se nachází v krásné rozlehlé zahradě přímo u pláže. Hotelové pokoje jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.