Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Karawan

Oblíbený hotel Karawan je situování nedaleko historického centra města Sousse (0,5 km). Od písečné pláže je oddělen pouze místní komunikací. V bezprostřední blízkosti hotelu mají hosté mnoho nákupních příležitostí. Letiště v Monastiru se nachází ve vzdálenosti 22 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Karawan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Karawan

Oblíbený hotel Karawan je situování nedaleko historického centra města Sousse (0,5 km). Od písečné pláže je oddělen pouze místní komunikací. V bezprostřední blízkosti hotelu mají hosté mnoho nákupních příležitostí. Letiště v Monastiru se nachází ve vzdálenosti 22 km od hotelu.

Vybavení hotelu Karawan

Hostům hotelu Karawan je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní hotelová restaurace, snack bar, noční klub, kavárna, kadeřnictví, TV sál, konferenční místnost, obchod se suvenýry. Součástí areálu jsou dva venkovní sladkovodní bazény, krytý bazén, dětský bazén s tobogánem a skluzavkami, dětem je navíc k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Ubytování

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelnu s vanou a WC) jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem a televizorem s příjmem satelitních programů. Pokoje mají vlastní balkon, za příplatek se poskytuje ubytování v pokoji s výhledem na moře. Možnost jedné či dvou přistýlek.

Strava

dle CK. All Inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně 06:00 - 10:00, oběd 12:30 – 14:00, večeře 19:30 – 21:30, pozdní - večeře v lobby 22:30 – 23:30), snack bar u bazénu k dispozici od 10:00 – 18:00, cocktail bar mezi 16:00 a 21:00, lobby bar od 10:00 – 24:00 (nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, míchané nápoje). Maurská kavárna je otevřena od 15:00 – 24:00 a nabízí nealkoholické nápoje, tureckou kávu, mátový čaj. 

Sport a záabava

Hotel Karawan zajišťuje pravidelní denní a večerní animační programy a diskotéku, hosté mají možnost využít celé řady možností sportovního vyžití, zábavy či relaxace, k dispozici je fitness, masáže, kulečník nebo sauna (tyto aktivity jsou zpoplatněny) nebo zdarma plážový volejbal. Slunečníky a lehátka u bazénu se poskytují zdarma. Hotel umožňuje za poplatek internetové připojení nebo nabízí pronájem trezorů na recepci.

Pláž

Písečná pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Karawan, od kterého je oddělen pouze pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek. Hostům se nabízí pestrá nabídka vodních a plážových sportů (za poplatek).

Aktuální popis od CK

Tunisko / Pevnina / Sousse. Hotel se nachází poblíž historického centra města. Je oddělen od pláže pouze komunikací a doporučujeme jej nenáročným klientům a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.