Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minotel Resort

Minotel Resort Djerba je příjemný hotelový komplex, ležící uprostřed palmové zahrady s množstvím bazénů, brouzdališť a skluzavek, nabízí predevším rodinám s dětmi příjemně strávenou dovolenou plnou zábavy a sportovního vyžití. Hotel nabízí nejen dětem, ale i dospělým výborné animační programy v režii profesionálních animátorů, ale také relaxační dovolenou strávenou v podobě masáže, sauny či odpočinku na krásné písčité pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minotel Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minotel Resort Djerba

Moderní velkokapacitní hotel MInotel Resort Djerba, obklopený zelení a krásnou upravenou zahradou, leží nedaleko široké písečné pláže. Doporučujeme rodinám s dětmi a klientům, kteří vyhledávají pobyt s mnoha sportovními a zábavními aktivitami. Hotel Minotel Resort se nachází 10 km od města Midoun, letiště 33 km, nejbližší nákupní možnosti cca 600 m.   Minotel Resort Djerba je příjemný hotelový komplex, ležící uprostřed palmové zahrady s množstvím bazénů, brouzdališť a skluzavek, nabízí predevším rodinám s dětmi příjemně strávenou dovolenou plnou zábavy a sportovního vyžití. Hotel nabízí nejen dětem, ale i dospělým výborné animační programy v režii profesionálních animátorů, ale také relaxační dovolenou strávenou v podobě masáže, sauny či odpočinku na krásné písčité pláži.

Vybavení hotelu Minotel Resort

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, bar, snack bar, lobby bar, maurská kavárna, diskotéka, obchodní arkáda. Velký venkovní bazén, dětský bazén, vodní skluzavky, tobogány, lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma, krytý bazén, miniklub pro děti, dětské hřiště. Animační programy pro děti i dospělé, večerní zábavní programy, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, basketbal, šipky. Za poplatek minigolf, tenisové kurty, kulečník, salon krásy, sauna, turecké lázně, masáže, kadeřnictví, spa centrum, vodní sporty na pláži, golfové hrište (10 km od hotelu).  

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje v místním stylu jsou vybavené klimatizací ( spuštěna v hlavní sezoně), vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanoua WC), telefonem, televizorem, minibarem, balkonem nebo terasou.

Pláž & plážový servis

Na soukromou hotelovou pláž ( vzdálenou cca 300 m) se prochází hotelovou zahradou a přes místní málo využívanou komunikaci. Pláž je písečná s hrubším pískem, pro větší pohodlí doporučujeme boty do vody. Pro hotelové hosty je na pláži bar – v rámci all inclusive nealko nápoje zdarma, vodní sporty za poplatek, lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

dle CK, polopenze formou švédských stolů nebo all inclusive   All inclusive: 10:00–24:00 zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.  

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.