Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Saadia

Hotel Saadia se nachází v oblasti Monastir - Skanes, 350 m od písečné pláže, kam se dostanete každých 15 minut zdarma hotelovým trasferem, 1,5 km od golfového hřiště, 8 km od letiště v Monastiru, 9 km od centra Monastiru, 12 km od centra Sousse, 150 km od letiště v Tunisu. Hotel Saadia doporučujeme předevšim rodinnám s dětmi nebo pro klienty, kteří vyhledávají rodinnou atmostéru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Saadia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Saadia

Hotel Saadia se nachází v oblasti Monastir - Skanes, 350 m od písečné pláže, kam se dostanete každých 15 minut zdarma hotelovým trasferem, 1,5 km od golfového hřiště, 8 km od letiště v Monastiru, 9 km od centra Monastiru, 12 km od centra Sousse, 150 km od letiště v Tunisu. Hotel Saadia doporučujeme předevšim rodinnám s dětmi nebo pro klienty, kteří vyhledávají rodinnou atmostéru.

Vybavení hotelu Saadia

Hostům hotelu Saadia je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, výtah, hlavní restaurace, snack bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna s TV, boutique, kadeřník. Venkovní a vnitřní bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění. Slunečníky, lehátka a matrace u bazénu a na pláži zdarma. Wi-fi připojení zdarma v Bridže Baru.

Vybavení pokoje

Klimatizace, koupelna, WC, telefon, balkón nebo terasa. Trezor a TV/SAT. za poplatek. Možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž 350m od hotelu Saadia.

Sport & Fitness

Vodní a plážové sporty, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, Bocca, aerobic, lukostřelba, billiard, sauna, turecká lázeň, fitness, masáže. Možnost golfu na 1,5 km vzdáleném golfovém hřišti Palm Link - 18 jamek. Dětské hřiště, miniclub (4 - 12 let) otevřen v hlavních měsících, možnost hlídání dětí za poplatek. Celodenní dětské soutěže a hry.Animační programy, diskotéka v blízkosti hotelu.

Stravování

dle CK, All inclusive: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci - dopolední a odpolední snacky v baru u bazénu (nealkoholické a alkoholické nápoje), bar na pláži nabízí pouze nealkoholické nápoje. - bar u recepce 10:00 – 24:00 (nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, míchané nápoje) - animační programy a sportovní aktivity během celého dne

Pro děti

Dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniclub (4 – 12 let) otevřen v hlavních měsících, možnost hlídání dětí za poplatek. Celodenní dětské soutěže a hry.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.