Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vincci Nozha Beach

Velký a moderní komplex Nozha Beach je situován přímo u rozlehlé písčité pláže, v severní turistické zóně Hammametu asi 7 km do centra starého Hammametu a do centra Nabeulu. Okolí láká k procházkám svými početnými obchůdky, kavárnami a restauracemi, blízkým vodním parkem, dlouhými plážemi, nedalekým kopcovitým terénem plným olivových hájů. Do měst Hammamet a Nabeul je rychlé a levné spojení vlakem i autobusem, kdy zastávky jsou v pěším dosahu. Taxi služba funguje nepřetržitě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vincci Nozha Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vincci Nozha Beach

Velký a moderní komplex Nozha Beach je situován přímo u rozlehlé písčité pláže, v severní turistické zóně Hammametu asi 7 km do centra starého Hammametu a do centra Nabeulu. Okolí láká k procházkám svými početnými obchůdky, kavárnami a restauracemi, blízkým vodním parkem, dlouhými plážemi, nedalekým kopcovitým terénem plným olivových hájů. Do měst Hammamet a Nabeul je rychlé a levné spojení vlakem i autobusem, kdy zastávky jsou v pěším dosahu. Taxi služba funguje nepřetržitě.

Vybavení Vincci Nozha Beach

hala s recepcí, směnárnou a bankomatem, internetový koutek a WiFi, hlavní restaurace, 3 tematické restaurace (rybí na pláži, italská, tuniská), snack bar, hlavní bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna, bar v herní místnosti, hlavní venkovní bazén (800 m ), bazén s tobogánem (300 m ), krytý bazén (vyhřívaný od listopadu do dubna), centrum balneoterapie, turecké lázně, estetický salon, herna, tenisový kurt, polyvalentní sportovní hřiště, fitness, miniklub pro děti 4–12 let, dětské hřiště, amfiteátr k pořádání animačních programů, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži. Hotelové prostory Vincci Nozha Beach jsou přístupny tělesně postiženým hostům a vozíčkářům.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu (nápoje u oběda a večeře – stolní víno, voda, limonády, čepované pivo), pozdní snídaně 10.00–11.00 hod., občerstvení 16.30–18.00 hod. (např. palačinky, minipizza, sendviče, ovoce, zákusky, zmrzlina), oběd je možné využít ve 3 různých restauracích/snack barech. Večeře v jedné z restauracích a la carte 1 x za pobyt (tuniské či italské speciality). Nápoje v hlavním baru 10.00–24.00 hod., ve snack baru 10.00–24.00 hod., v baru na pláži 10.00–18.00 hod., v maurské kavárně 15.00–23.00 hod. Kolektivní sporty a bohaté denní a večerní animační programy (aerobic, stretching, lukostřelba, stolní tenis, minigolf, vodní pólo, plážový volejbal a fotbal, šipky, orientální tance, večerní show, kabarety, karaoke). S rezervací předem a s časovým omezením – tenis, fitness, šlapadlo, windsurfing a kajak. Lehátka a slunečníky zdarma na pláži i u bazénu, plážové osušky (proti vratné kauci).

Služby

internet (WiFi je zdarma), služby v balneocentru a v obchodech, masáže, sauna, kadeřnictví, herní automaty, biliár, bowling (6 drah), butik, žehlení a praní prádla, trezor na pokoji, minibar na pokoji (cca 7 TND/den) na vyžádání, bowling, motorizované vodní sporty, hlídání dětí, lékař, dovozové alkoholické nápoje, džusy z čerstvého ovoce, nápoje v herním baru, party na pláži 24.00–02.00 hod., vodní dýmka v maurské kavárně.

Ubytování v hotelu Vincci Nozha Beach

celkem 447 pokojů je rozmístěno ve 3 spojených budovách se 3 výtahy. Všechny pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny, s balkonem či s terasou, klimatizací (individuální regulace). Vybaveny jsou koupelnou s WC, fénem na vlasy, telefonem s přímou volbou, SAT/TV, trezorem. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek. Standardní pokoj je se dvěma lůžky, dále má hotel rodinné pokoje pro 3 osoby, 4 osoby (dospělé osoby či děti), rodinné propojené pokoje s dveřmi mezi ložnicemi rodičů a dětí, prezidentské apartmá a apartmá junior (na vyžádání). Na vyžádání jsou pokoje speciálně upravené pro vozíčkáře.

Pro děti

dětský miniklub, dětský bazén, bazén s tobogánem, dětské hřiště, hlídání dětí.

Doporučení

Kompletně zmodernizovaný a renovovaný komplex převzat společností Vincci zaručuje kvalitu na vysoké úrovni v ubytování i v ostatních službách. Rozmanitost hotelového vybavení a rozsah programu all inclusive nezklame ani náročné klienty, a to všech věkových kategorií. V severní části Hammametu, kde se hotel Vincci Nozha Beach nachází, jsou zvláště rozlehlé pláže s jemným pískem a nádherné koupání.

Aktuální popis od CK

PolohaTunisko / Pevnina / Hammamet. Hotel se nachází v severní části Hammametu, nedaleko centra, kde je možnost navštívit proslulou pevnost z 10. století, ze...

PolohaTento hotelový komplex s vysokým standardem nabízených služeb se nachází v severním Hammametu a vytváří příjemnou atmosféru pro prožití krásné dovolené...

Poloha Město Hammamet je cca 3 km Obchůdky, restaurace akavárny přímo uhotelu Letiště Enfidha cca 55 km Letiště Monastir cca 116 km Pláž Široká písčitá pláž...

DoporučeníV letech 2009/2010 kompletně zmodernizovaný azrenovovaný komplex převzatý společností Vincci zaručuje kvalitu na vysoké úrovni vubytování iv...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.