Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Safira Palms

Oblíbený hotel Safira Palms se nachází na okraji hotelové zóny Zarzisu přímo u krásné a dlouhé písčité pláže s blízkým skalnatým výběžkem Ras Marmour. Od centra Zarzisu vzdálen 12 km a 40 km od letiště Djerba – Zarzis. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo louage (sběrné taxi). Každý host bude moci užívat komfortu nového hotelu, výborných služeb a bohatého all inclusive. Nezklame sportovce ani milovníky dlouhých procházek. Pro své klidné okolí a vybavení bude vyhovovat rodinám s dětmi. Ve všech ohledech splní představy i náročnějších cestovatelů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Safira Palms, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Safira Palms

Oblíbený hotel Safira Palms se nachází na okraji hotelové zóny Zarzisu přímo u krásné a dlouhé písčité pláže s blízkým skalnatým výběžkem Ras Marmour. Od centra Zarzisu vzdálen 12 km a 40 km od letiště Djerba – Zarzis. Doprava do centra Zarzisu nebo na Djerbu je možná taxi nebo louage (sběrné taxi).

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou (hotel Iberostar Safira Palms přijímá platební karty MasterCard a VISA), hlavní bar, hlavní restaurace, á la carte restaurace, snack bar, bar u bazénu, music bar, bar v průběhu večerních animačních programů, internetový koutek/ WiFi, tu­recké lázně, místnost s videohrami, velký venkovní bazén, krytý bazén, 2 dětské bazény, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky (oproti vratné kauci), dětské hřiště, mini­klub (4–12 let), animační programy, aerobic, vodní aerobic, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, petanque, šipky, stolní tenis, tenis, vodní pólo, centrum vodních sportů – vodní lyžování, windsurfing, šlapadlo, kánoe, jízda na banánu, skútry. Prostory hotelu Iberostar Safira Palms jsou bezbariérové, hotel disponuje také několika pokoji speciálně vybavenými potřebám vozíčkářů.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, možnost tematických večeří v á la carte restauraci (1× za pobyt, nutná rezervace), občerstvení během dne, noční občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholic­kých a nealkoholických nápojů 10.00–24.00 hod. (nealkoholické nápoje většinou formou samoobsluhy a u bazénu či u pláže mohou být podávány v plastových kelímcích), lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu, plážové osušky (oproti vratné kauci), animační programy, gymnastika, plážový volejbal, lukostřelba, boccia, stolní tenis, vodní pólo, šipky, tenis, plážový fotbal, aerobic, vodní sporty - kánoe, windsurfing, 1× za pobyt hammam (turecké lázně).

Služby

praní a žehlení prádla, pronájem konferenční místnosti, lékař, videohry, biliár, internet/WiFi, telefon, kadeřnictví, fotograf, butiky, pronájem aut, hlídání dětí, lodní výlet, trezor na pokoji, motorizované sporty.

Ubytování

celkem 300 pokojů ve dvoupatrové budově se 2 výtahy (2 hotelová křídla soustředěna směrem od recepce k bazénu a k pláži). Standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu, WC, telefon, SAT/TV, individuální klimatizaci, trezor, minibar, balkon či terasu. Výhled stranou k moři je za příplatek. Rodinný pokoj pro rodiny s dětmi umožňuje ubytovat až 4 dosp. osoby (1 místnost), vybavení shodné. Hotel disponuje také propojenými pokoji (dva 2lůžk. pokoje propojené dveřmi). Bezbariérové pokoje na vyžádání.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka zdarma, vysoké židličky v restauraci.

Doporučení pro hotel Safira Palms

Společnost Iberostar pro svůj hotel Safira Palms vybrala lokalitu v panenském prostředí s nádhernou rozlehlou pláží. Každý host bude moci užívat komfortu nového hotelu, výborných služeb a bohatého all inclusive. Nezklame sportovce ani milovníky dlouhých procházek. Pro své klidné okolí a vybavení bude vyhovovat rodinám s dětmi. Ve všech ohledech splní představy i náročnějších cestovatelů.

Aktuální popis od CK

PolohaPříjemný hotelový komplex leží na okraji letoviska Zarzis v klidné oblasti přímo u krásné písčité pláže. Hotel nabízí kvalitní služby a je vhodný pro...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.