Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vime Helya

Příjemný hotel Vime Helya leží přímo na písečné pláži uprostřed krásné zahrady v oblasti Skanes Monastir. Hotel je ideální pro dvojice a rodiny s dětmi. Poloha: 150 km od letiště v Tunisu, 13 km od Sousse, 8 km od Monastiru. Možnost dopravy do Sousse či do Monastiru vlakem, autobusem či taxíkem. Hotel s příjemnou atmosférou je vhodný pro středně náročné klienty, avšak hlavně pro rodiny s dětmi. Hotel Vime Helya nabízí množství možností využití volného času jak aktivním tak pasivním způsobem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vime Helya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vime Helya

Příjemný hotel Vime Helya leží přímo na písečné pláži uprostřed krásné zahrady v oblasti Skanes Monastir. Hotel je ideální pro dvojice a rodiny s dětmi. Poloha: 150 km od letiště v Tunisu, 13 km od Sousse, 8 km od Monastiru. Možnost dopravy do Sousse či do Monastiru vlakem, autobusem či taxíkem. Hotel s příjemnou atmosférou je vhodný pro středně náročné klienty, avšak hlavně pro rodiny s dětmi. Hotel Vime Helya nabízí množství možností využití volného času jak aktivním tak pasivním způsobem

Vybavení Hotelu Vime Helya

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte, snack bar, bar, diskotéka, Wi-Fi venkovní bazén, vnitřní bazén (otevřený od 1.1. - 31.3.), dětský bazén, SPA centrum - hammam, hydro kúra, masáže, animační programy, promítání filmů, deskové hry, šipky, stolní tenis, petanque, mini golf, aerobic, vodní aerobic, basketbal, volejbal, tenis (osvětlení kurtu za poplatek), vodní sporty na pláži (windsurfing, kajak, šlapadlo).

Vybavení pokoje

Komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkónem.Rodinné pokoje až pro 6 osob na vyžádání.

Pláž a plážový servis

Hotel Vime Helya se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a Fitness

All Inclusive

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.