Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vincci El Kantaoui Center

Hotel Vincci El Kantaoui Center se nachází v samém centru přístavu Port El Kantaoui, nedaleko pláže. Doporučujeme dvojicím a rodinám s dětmi, všem, kdo upřednostňují pobyt v dosahu velkého množství nákupních a zábavních možností. Leží 145 km od letiště v Tunisu, 30 km od Monastiru, 8 km od Sousse, 300 m od brány přístavu. V blízkosti hotelu je aquapark, zábavní centrum pro děti. Hannibal, minizoo, známá diskotéka Metalica a golfové hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vincci El Kantaoui Center, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vincci El Kantaoui Center

Hotel Vincci El Kantaoui Center se nachází v samém centru přístavu Port El Kantaoui, nedaleko pláže. Doporučujeme dvojicím a rodinám s dětmi, všem, kdo upřednostňují pobyt v dosahu velkého množství nákupních a zábavních možností. Leží 145 km od letiště v Tunisu, 30 km od Monastiru, 8 km od Sousse, 300 m od brány přístavu. V blízkosti hotelu je aquapark, zábavní centrum pro děti. Hannibal, minizoo, známá diskotéka Metalica a golfové hřiště.

Vybavení Hotelu Vincci El Kantaoui Center

Venkovní a vnitřní bazén, recepce, restaurace, restaurace „a la carte”, pizzerie, směnárna, dva bary, maurská kavárna, společenská místnost, supermarket, obchod se suvenýry, kadeřnictví, turecké lázně a masáže, vnitřní a venkovní bazén. V těsné blízkosti hotelu je velké množství kaváren, restaurací a obchůdků.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, telefonem, fénem a balkonem. Možnost pronájmu minibaru a bezpečnostní schránky.

Pláž a plážový servis

Hotel Vincci El Kantoui Center se nachází asi 200 m od písečné pláže.

Sport a Fitness

Vodní sporty na pláži, fitness, golf.

Stravování

dle CK, Polopenze nebo all inclusive.

Pro děti

Pro děti je k dispozici dětský bazén.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.