Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Yadis Imperial Beach & Spa Resort

Hotelový komplex Yadis Imperial Beach & Spa Resort leží přímo na jedné z nejkrásnějsích písčitých pláží v turistické zóně na ostrově Djerba. Od letiště je vzdálen pouze 30 min jízdy. Hotel leží nedaleko areálu Djerba Explorer a asi 15 min jízdy od golfového hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Yadis Imperial Beach & Spa Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Yadis Imperial Beach & Spa Resort

Hotelový komplex Yadis Imperial Beach & Spa Resort leží přímo na jedné z nejkrásnějsích písčitých pláží v turistické zóně na ostrově Djerba. Od letiště je vzdálen pouze 30 min jízdy. Hotel leží nedaleko areálu Djerba Explorer a asi 15 min jízdy od golfového hřiště.

Vybavení

honosná vstupní hala s recepcí, hlavní lobby bar, 3 bary u bazénu, maurská kavárna, plážový bar, hlavní restauraci , 3 á la carte restaurace –italskou, asijskou a tuniskou, bufetovou restauraci na pláži. V hotelovém areálu se nachází amfiteátr pro animační programy, vyhrazenou kuřáckou místnost v salón baru, diskotéka s možností půlnočního občerstvení (22.00-02.00), fitness centrum, sauna, hammam, tělocvična, 3 osvětlené tenisové kurty, kongresové centrum vhodné pro konference, meetingy a uzavřenou společnost – sály od 20 m2 až do 440 m2 jsou vybaveny projektorem, obrazovkou, kopírkou, ozvučením, WiFi. Hotel Yadis Imperial Beach & Spa Resort nabízí úschovnu zavazadel, úschovu golfových bagů, směnárnu, služby praní prádla, prodej tabákových výrobků, pronájem vozů a kol, rezervaci golfu za zvýhodněné ceny, hotelové butiky, kadeřnictví, ošetřovnu, WiFi připojení (recepce, hlavní restaurace, u bazénu). 2 venkovní bazény – menší se sladkou vodou a velký s mořskou vodou, jeden vnitřní bazén (vyhřívaný jen v zimě), dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Vodní sporty – aqua aerobic, katamarán, windsurfing, kánoe, šlapadlo. Stolní tenis, šipky, bowling, volejbal, aerobic, lukostřelba, mini fotbal, lekce tance.

Strava

Dle ck, ultra all inclusive, plná penze (snídaně v hlavní restauraci 06.00-10.00, kontinentální snídaně v hlavním baru 10.30-12.00, oběd 12.30-14.30, večeře 18.30–21.30). Možnost využití večeře ve 3 restauracích á la carte (italská, asijská, tuniská kuchyně) 19.30-24.00 – nutná rezervace. Odpolední občerstvení na pláži formou bufetu od 12.00-18.00 (saláty, pizza, barbecue). Bohatý výběr neomezeného množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů v hlavní baru (10.00-24.00), ve 3 barech u bazénu (10.00-19.00/do 17.00 mimo hlavní sezonu), v baru na pláži (11.00 – 18.00). Dále salón/bridge bar (17.00-23.00), maurská kavárna (14.00-23.00), diskotéka (22.00-02.00) – s možností půlnočního občerstvení. Do programu all inclusive jsou zahrnuty veškeré aktivity a programy a služby uvedené v popisu, kromě služeb uvedených za poplatek.

Služby

velké moderní thalasso centrum s bohatou nabídkou ozdravujících a krášlících procedur, místnost s hracími automaty a americkým biliárem, jízdy na koních, půjčování kol a čtyřkolek, motorové vodní sporty – padák, jet ski, kite boarding a jeho výuka. Hlídání dětí.

Ubytování v hotelu Yadis Imperial Beach & Spa Resort

ubytování v celkem 475 luxusně zařízených a prostorných standardních či rodinných pokojích a suitách s loggií. V areálu se nachází 7 výtahů. Na každém patře naleznete místnost s dětskými lahvemi, mikrovlnou troubou, výrobníkem ledu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (květen – říjen), koupelnou s WC (vana/ sprchový kout), vysoušečem vlasů, telefonem v koupelně, LCD SAT/TV, telefonem s přímou volbou, internetovým kabelovým připojením, trezorem, mini barem s nealkoholickými nápoji a pivem v den příjezdu. Všechny pokoje mají loggii/balkon. Standardní pokoj je pro max. 3 osoby, speciálně upravené rodinné pokoje s malým odděleným pokojíkem pro děti mohou ubytovat až 4 osoby. Hotel také disponuje 5 pokoji splňujícími kritéria pro tělesně postižené.

Pro děti

mini klub pro děti s bufetovým obědem a odpolední svačinkou v klubu, bufetová večeře pro děti v hlavní restauraci, speciální dětské menu v hlavní a plážové restauraci, dětské stoličky ve všech restauracích. Venkovní dětský bazén v blízkosti mini klubu. Klub pro nejmenší od 3 měsíců – 2 roky, 2-6 – mini klub, 6-12 – junior klub, 12-16 – teen klub (hry na TV/počítači, diskotéka). Dětské postýlky zdarma. Hlídání dětí za poplatek.

Doporučení

Hotel Yadis Imperial Beach & Spa Resort s oficiálním otevřením v březnu 2012 je chloubou společnosti Yadis. Jeho koncept je rodinný, ultra all inclusive, s programem promyšleným do detailů. Vše zářící novotou, ve stylu kombinujícím moderní a tradiční prvky. Jsme přesvědčeni, že Yadis Imperial se stane tím nejlepším, co v této kategorii lze na Djerbě nabídnout.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.