Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Mouradi Club Selima

Příjemný a oblíbený hotel El Mouradi Club Selima nacházející se v zelené zahradě je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak rodiny s dětmi a díky své poloze též pro milovníky golfu. Hotel El Mouradi Club Selima leží 2 km od přístavu Port El Kantaoui, 10 km od centra Sousse, 35 km od letiště v Monastiru a 135 km od letiště v Tunisu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Mouradi Club Selima, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu El Mouradi Club Selima

Příjemný a oblíbený hotel  El Mouradi Club Selima nacházející se v zelené zahradě je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pak rodiny s dětmi a díky své poloze též pro milovníky golfu. Hotel El Mouradi Club Selima leží 2 km od přístavu Port El Kantaoui, 10 km od centra Sousse, 35 km od letiště v Monastiru a 135 km od letiště v Tunisu.

Vybavení hotelu El Mouradi Club Selima

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, trezory za poplatek, 2 venkovní bazény, restaurace Yasmine, pizzerie Almouradi, lobby bar Les Roses, Les Palmiers bar, Chams bar u bazénu a Raiss bar na pláži, maurská kavárna, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou, WC, TV/SAT, telefon, ve většině pokojů balkón nebo terasa. Možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž přímo u hotelu El Mouradi Club Selima.

Sport & zábava

Vodní a plážové sporty, 7tenisových kurtů, minigolf, volejbal, fotbal, basketbal, lukostřelba, šipky, stolní tenis, billiard, petanque. Celodenní a večerní animační programy, diskotéka.

Stravování

dle CK, All inclusive.

Pro děti

Dětské brouzdaliště, miniclub (od 5 do 12 let), dětská diskotéka.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v letovisku Port el Kantaoui, 3 km od přístavu a 10 km od města Sousse.VybaveníHotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k...

PolohaHotel v typickém maurském stylu přímo u písčité pláže s jemným pískem se skládá z hlavní budovy a zahradních bungalovů. Nedaleko hotelu se nachází...

PolohaPříjemný hotel, který se nachází v blízkosti Port El Kantaoui, 10 km od centra města Sousse. Vzdálenost od letiště v Monastiru je 35...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.