Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

El Mouradi El Menzah

Velmi příjemný hotel hotelového řetězce El Mouradi, El Mouradi El Menzah, se nachází v centru oblasti Hammamet - Yasmine, v příjemné zelené zahradě u dlouhé písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací s pobřežní kolonádou. Hotel El Mouradi El Menzah nabízí prožití kvalitní dovolené a je vhodný pro náročné klienty a rodiny s dětmi. Vzdálenost od centra Hammametu je 10 km, od letiště v Tunisu 80km a 90km od letiště v Monastiru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili El Mouradi El Menzah, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu El Mouradi El Menzah

Velmi příjemný hotel hotelového řetězce El Mouradi, El Mouradi El Menzah, se nachází v centru oblasti Hammamet - Yasmine, v příjemné zelené zahradě u dlouhé písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací s pobřežní kolonádou. Hotel El Mouradi El Menzah nabízí prožití kvalitní dovolené a je vhodný pro náročné klienty a rodiny s dětmi. Vzdálenost od centra Hammametu je 10 km, od letiště v Tunisu 80km a 90km od letiště v Monastiru.

Vybavení hotelu El Mouradi El Menzah

Vstupní hala s recepcí, trezory a směnárnou, 4 výtahy, hlavní restaurace, restaurace "á la carte" s tureckými, tuniskými a italskými specialitami, pizzeria, barbecue restaurace, lobby bar,vinný bar, bar u bazénu, bar na pláži (v hlavní sezóně), tapas bar, maurská kavárna, obchod se suvenýry,konferenční sál, půjčovna aut. Možnost připojení na Wi-fi za poplatek. Venkovní bazén, vnitřní bazén s víčivkou. Slunečníky, lehátka a matrace u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na vratnou kauci.

Vybavení pokoje

Příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna, WC, TV/SAT, telefon, minibar, ve většině pokojů balkón či terasa. - možnost jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotel El Mouradi El Menzah se nachází u dlouhé písečné pláže, od které jej dělí místní komunikace s přímořskou kolonádou. Bar na pláži v hlavní sezóně. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Osušky proti vratné kauci.

Sport & zábava

Vodní a plážové sporty, tenis, minigolf, volejbal, fotbal, basketbal, šipky, stolní tenis, biliard, petanque, vodní pólo, aerobik, video hry, turecká lázeň, sauna, fitness, masáže. Animační programy, noční klub.

Stravování

dle CK. Ultra all inclusive. - snídaně, obědy a večeře formou bufetu (brzká snídaně+ 02:00 - 06:00, snídaně 06:00 - 10:00, obědy 12:30 - 14:00, večeře 18:30 - 21:00) - neomezená konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby (09:00 - 23:00) - dopolední a odpolední snacky 11:00 - 02:00 - dopolední a odpolední káva 10:00 - 12:00 a 12:00 - 23:00 - jednou za pobyt večeře v restauraci "á la carte" - nutná rezervace předem - animační programy

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub (od 4 do 12 let), club teenager (13 - 17 let), minidisco, animační programy, večerní dětské diskotéky, dětské hřiště.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel v centru turistické zóny Hammamet – Yasmine, nedaleko zábavního parku Carthage Land.Široká písčitá pláž od hotelu oddělena pobřežní promenádou....

PolohaHotel se nachází v oblasti Hammmamet Yasmine, 8 km od centra Hammametu . V okolí hotelu se nacházejí golfová hřiště "Yasmine" a "Citrus" a zábavní park...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.