Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Welcome Thalasso Djerba

Komfortně vybavený hotel Welcome Thalasso Djerba je vhodný zejména pro klienty, kteří vyhledávají klidnější pobytová místa a kvalitní zázemí spolu se spolehlivými službami. Hotel se nachází 4km od centra Djerby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Welcome Thalasso Djerba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Welcome Thalaasso Djerba

Příjemný hotel Welcome Thalasso Djerba je vhodný pro všechny; kteří hledají klid a intimitu a spolehlivé služby. Hotel leží v komplexu hotelu 4 Seasons a od pláže je oddělen nefrekventovanou komunikací. Centrum turistické zóny; živá atmosféra; nákupní možnosti; kavárny tvoří jeho okolí.

Vybavení hotelu Welcoma Thalasso Djerba

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar, maurská kavárna, diskotéka, bazénů (jeden se slanou vodou).

Vybavení pokojů

Centrální klimatizace (v hlavní sezóně), telefon, TV, lednička za poplatek, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou či sprchou; vysoušeč vlasů; WC), trezor (za poplatek).

Ubytování za příplatek

  • pokoj s výhledem na moře

Stravování

Dle CK. All inclusive: zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písčitá pláž, 500 m od hotelu, k dispozici je plážový bar.

Sport a zábava

Nepravidelné animační a večerní programy, miniklub, stolní tenis, vodní pólo, tenis, aquaaerobik.

Sport a zábava za příplatek

Masáže, wellness, kulečník, vodní sporty, elektronické hry.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.