Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Beach Club Djerba

Pěkný hotel Palm Beach Club Djerba klubového typu se nachází na severu ostrova Djerba přímo u vlastní dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky jsou zdarma, plážové osušky za zálohu) . Hotel se nachází v klidném místě. Nejbližší restaurace, obchůdky a bary jsou cca 1 km a do městečka Houmt Souk je to cca 13 km, do Midoun asi 10 km a 5,5 km od golfového hřiště. Letiště je vzdáleno cca 25 km od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palm Beach Club Djerba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Palm Beach Club Djerba

Pěkný hotel Palm Beach Club Djerba klubového typu se nachází na severu ostrova Djerba přímo u vlastní dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Hotel se nachází v klidném místě. Nejbližší restaurace, obchůdky a bary jsou cca 1 km a do městečka Houmt Souk je to cca 13 km, do Midoun asi 10 km a 5,5 km od golfového hřiště. Letiště je vzdáleno cca 25 km od hotelu.

Popis hotelu Palm Beach Club Djerba

Třípatrový hotel Palm Beach Club Djerba vybudovaný v arabském stylu je situován v zelené zahradě. Hotelovým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, bezpečnostní schránky (za poplatek cca 20TND), dvě restaurace a tři bary. Je zde také několik obchůdků, kadeřnictví, společenská místnost a diskotéka. V hotelu Palm Beach Club Djerba  je jeden venkovní bazén, bazén pro děti a bazén krytý (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za zálohu).

Pokoje

Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, radio, telefon, minilednici a balkon. Na vyžádání lze zařídit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, All Inclusive.

Sport a zábava

Hotel Palm Beach Club Djerba  pro své hosty pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětský koutek. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek), nebo si zacvičit ve fitness. Kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a lázně jsou za poplatek. Na pláži vodní sporty za poplatek.

Pláž

Hotel Palm Beach Club Djerba klubového typu se nachází na severu ostrova Djerba přímo u vlastní dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky jsou zdarma, plážové osušky za zálohu) .

Aktuální popis od CK

Poloha Městečko Midoun cca 5 km Místní restaurace, kavárny, bary anejbližší nákupní možnosti cca 200 m Letiště Djerba cca 25 km Pláž Písčitá pláž přímo u...

Poloha- Město Houmt Souk cca 13 km - Městečko Midoun cca 6 km - Restaurace, kavárny, bary a obchůdky cca 200 m - Letiště Djerba cca 25 km Pláž- Dlouhá pláž s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.