Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sangho Village Djerba

Hotel Sangho Village Djerba se nachází v klidnější a méně rušné části hotelové zóny, asi 25 km od letiště a 6 km od živého střediska Midounu. Je situován v krásné palmové zahradě o velikosti 6 hektarů, přímo u dlouhé písčité pláže s palmami zasahujícími až téměř k břehu moře. Úseky pláže u krajů vyhrazeného komplexu jsou skalnaté/kamenité, vhodné je mít boty do vody a šnorchl. Tento jednodušší hotel Sangho Village Djerba, tolik oblíbený našimi klienty, doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi. Vhodný pro aktivní dovolenou plnou veselí a sportovních aktivit. Komplex ve velké zahradě, ale s menším počtem pokojů, navozuje příjemnou až rodinnou atmosféru, pro kterou je hotel Sangho Village Djerba vyhledáván.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sangho Village Djerba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sangho Village Djerba

Hotel Sangho Village Djerba se nachází v klidnější a méně rušné části hotelové zóny, asi 25 km od letiště a 6 km od živého střediska Midounu. Je situován v krásné palmové zahradě o velikosti 6 hektarů, přímo u dlouhé písčité pláže s palmami zasahujícími až téměř k břehu moře. Úseky pláže u krajů vyhrazeného komplexu jsou skalnaté/kamenité, vhodné je mít boty do vody a šnorchl.

Vybavení

hlavní hotelová část s halou a recepcí, směnárna, hlavní restaurace, hlavní bar a maurská kavárna, butik a obchod se suvenýry a tabákem, TV místnost, hotelová telefonní ústředna, bar u bazénu, hotelová diskotéka, v zahradě hotelu Sangho Village Djerba je venkovní bazén a dětské brouzdaliště, krytý bazén vyhřívaný v zimních měsících, lehátka a slunečníky na terase u bazénu i na pláži, mini golf, tenisové kurty, plážový volejbal, lukostřelba, petanque, kajak, windsurfing, kolektivní hry v rámci bohatého animačního programu, večerní hry a představení v otevřeném nebo vnitřním umělém amfiteátru.

Strava

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, 10.00–11.00 hod. pozdní kontinentální snídaně v baru, 16.00–17.00 hod. občerstvení v restauraci (pizza, saláty, sendviče), neomezená konzumace vybraných místních a rozlévaných alkoholických i nealkoholických nápojů (do 23.00 hod.), tenis, mini golf, vodní pólo, mini fotbal, basketbal, házená, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty, kuželky, stolní tenis.

Služby

internet/WiFi, trezor na recepci, malá lednička na pokoji, osvětelní tenisových kurtů, centrum s masážemi, sauna, jacuzzi, plážové osušky, pronájem aut, biliár, vodní dýmka v maurské kavárně, turecká káva, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, balená minerální voda, motorizované vodní sporty na pláži, katamarán, pronájem raket a míčků na tenis.

Ubytování v Sangho Village Djerba

v zahradě a kolem bazénu je rozmístěno celkem 210 bungalovů vybavených koupelnou se sprchovým koutem a WC, klimatizací, terasou. U recepce jsou 2 menší bloky, kde je 50 pokojů v přízemí nebo v 1. patře, které jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Pokoje pro 4 osoby jsou s palandami. Dětská postýlka zdarma. Malá lednička za poplatek.

Pro děti

dobře fungující dětský klub pro děti 3–12 let, dětské brouzdaliště, dětské programy.

Doporučení

Tento jednodušší hotel Sangho Village Djerba, tolik oblíbený našimi klienty, doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi. Vhodný pro aktivní dovolenou plnou veselí a sportovních aktivit. Komplex ve velké zahradě, ale s menším počtem pokojů, navozuje příjemnou až rodinnou atmosféru, pro kterou je hotel Sangho Village Djerba vyhledáván.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.