Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Joya Paradis

Menší, příjemný hotel Joya Paradis nacházející se 5km od Midounu a zhruba stejně tak daleko od mezinárodního golfového hřiště je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů. Svoz hostů na pláž je zajištěn hotelovým vláčkem, v areálu jsou k dispozici kavárny, kadeřnictví, dětský koutek, obchod se suvenýry a mnoho dalších služeb.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Joya Paradis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Joya Paradis

Areál hotelu Joya Paradise je vzdálen asi 400 m od soukromé písčité pláže vybavené lehátky a slunečníky zdarma, asi 5 km od mezinárodního golfového hřiště, 5 km od městečka Midoun, 25 km od letiště a 15 km od hlavního centra ostrova Houmpt Souk. V okolí hotelu se nachází obchody, kavárny i restaurace, možnosti k procházkám v turistické zóně jsou skvělé.

Vybavení hotelu Joya Paradis

Hala s recepcí v arabsko-andaluském stylu, hlavní restaurace Le Dauphin Bleu, restaurace barbecue/snack bar  Le Douar, hlavní bar  Peppermint, maurská kavárna Chichkhan, kiosek na pláži, restaurace á la carte ElQuandil s orientální hudbou, diskotéka/ noční klub, relaxační centrum s hammamem, masážemi, estetickou péčí a s kadeřnictvím, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén v zimě vyhřívaný, WiFi na recepci a v lobby baru zdarma, soukromá pláž vybavená sprchou a toaletami, obchod se suvenýry, venkovní dětský koutek, hotelový mini vláček zajišťující kyvadlovou dopravu na pláž každých 30 minut zdarma, multifunkční hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, pétanque, animační tým pořádající večerní programy i denní aktivity, vybrané vodní sporty na pláži, biliár.

Vybavení pokojů

V hotelu se nachází celkem 140 standardních pokojů, všechny mají malý výklenek se salónkem a s pohovkou, která může být zároveň lůžkem pro dítě nebo dosp. os. Pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací s individuální regulací, SAT/TV, trezorem, ledničkou, vysoušečem vlasů, telefonem,  koupelnou s odděleným WC, balkonem či terasou/loggií (u pokojů v přízemí).  Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. V pokoji lze ubytovat max. 4 dospělé os.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.